Zánět v prsu - jít k doktorovi?

Anonymní
29.10.20 08:25

Zánět v prsu - jít k doktorovi?

Prosím o zachování anonymu, je to citlivé.

Včera jsem zjistila, že se mi v prsu udělalo zánětlivé ložisko. Uprostřed je červené (tak 1,5 cm průměr) a okolo je ještě tmavší „kruh“ o průměru asi deset centimetrů.

Na dotek je to horké a bolestivé. Včera jsem si to omývala řepíkem, žádné zlepšení.

Poradíte mi nějakou domácí metodu? K doktorovi se mi nechce, praktik má dnes objednané pacienty ani nevím, jestli mě vezme… Nebo myslíte, že to je potřeba?

Ještě mě napadla gynekologie, ale moje doktorka je až v úterý, a s někým cizím se mi to moc probírat nechce. Řeší tyto věci vůbec gynekolog?

Na kožním jsem byla před dvěma týdny, měla jsem tam už pár měsíců malou bílou nebolestivou kuličku, doktorka řekla, že to je jen tukové a že se to občas stane a že se s tím nic nedělá, no a teď toto.

Děkuji předem za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.10.20 08:26

Ještě foto.

• Citovat
  • Nahlásit
29.10.20 08:28

Ahoj, zalezi jak ti je. Jakmile bys zacalamit horecku, rychle k doktorovi pro ATB. A doma zatim na to muzes davat obklad z tvarohu (nasava horkost), nebo nastrouhane brambory a chladit (pred kojenim zase nahrat), hoooodne kojit nebo odsavat.
V cervnu jsme mela dva zanety…
Jinak to resi gynekolog, ja to nevedela, a ATB mi dal i praktik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
29.10.20 08:41

Taky doporučim gynekologa. A odstříkávat i přes bolest. Můžeš zkusit obklady z tvarohu a uvidíš, jestli se to uleví. Jinak myslím, že ti lékař pošle atb i e-receptem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 08:42

No já nekojím, jen se mi to udělalo na prsu.

Omlouvám se za nepřesný popis.

• Citovat
  • Nahlásit
29.10.20 08:45

Aha, on jde zanet i bez kojeni? 8o Tak tim spis bych asi poradila s lekarem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12600
29.10.20 08:49
@Anonymní píše:
No já nekojím, jen se mi to udělalo na prsu.Omlouvám se za nepřesný popis.

Pokud nekojíš a máš zánět - pak zavolej na gyndu, měli by tě objednat a udělat vyšetření prsu, jestli tam není bulka ;)
Zatím bych chladila jako při zánětu z kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama