Reklama

Zánět v prsu a problémy po zlomenině pažní kosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klinerovi
Kecalka 242 příspěvků 13.09.18 21:48
Zánět v prsů, problémy po zlomenine

Prosím setkal se tu někdo, kdo nikdy nekojil se zánětem v prsu? Celý den mě velmi bolelo, přemýšlela sem co a jak a teď večer se to rozlousklo - zjistila jsem, že z něj dostanu tmavou tekutinu. Je jasné, že povalim zítra na gyndu, nedá se to asi bez ATB že? Mě už asi trefí, s tím souvisí druhá část dotazu.

V červnu jsem si zlomila pažní kost a mám tam hřeb a šrouby. Předtím jsem placnu dva roky nebyla vůbec nemocná… Od července jsem měla jakousi chřipku, rozbolel mě zub, bolest v krku, teď u moře se mi udělal opar a teď tady toto. Napadá mě, jestli tělo nenadava na ten cizí předmět. Situace je taková, že mi ten kov zůstane, pokud mě nebude omezovat v pohybu, jsem v procesu rehabilitace. No přijde mi divné, že sem teď tak na hromadě… Máte někdo zkušenost? Díky moc :kytka:

Reklama

Reakce:

annasmyc
Kecalka 243 příspěvků 13.09.18 22:11

zánět v těle ti zjistí odběrem krve, ale myslím si, že ten implantát s tím nesouvisí (opar i chřipka jsou viry, zánět bakterie..). Spíš budeš mít oslabenou imunitu a kde co chytíš. Každopádně ráno bych šla na odběry a budeš vědet víc

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >