Zánět v prsu a problémy po zlomenině pažní kosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klinerovi
Kecalka 245 příspěvků 13.09.18 21:48
Zánět v prsů, problémy po zlomenine

Prosím setkal se tu někdo, kdo nikdy nekojil se zánětem v prsu? Celý den mě velmi bolelo, přemýšlela sem co a jak a teď večer se to rozlousklo - zjistila jsem, že z něj dostanu tmavou tekutinu. Je jasné, že povalim zítra na gyndu, nedá se to asi bez ATB že? Mě už asi trefí, s tím souvisí druhá část dotazu.

V červnu jsem si zlomila pažní kost a mám tam hřeb a šrouby. Předtím jsem placnu dva roky nebyla vůbec nemocná… Od července jsem měla jakousi chřipku, rozbolel mě zub, bolest v krku, teď u moře se mi udělal opar a teď tady toto. Napadá mě, jestli tělo nenadava na ten cizí předmět. Situace je taková, že mi ten kov zůstane, pokud mě nebude omezovat v pohybu, jsem v procesu rehabilitace. No přijde mi divné, že sem teď tak na hromadě… Máte někdo zkušenost? Díky moc :kytka:

Reakce:
annasmyc
Kecalka 383 příspěvků 13.09.18 22:11

zánět v těle ti zjistí odběrem krve, ale myslím si, že ten implantát s tím nesouvisí (opar i chřipka jsou viry, zánět bakterie..). Spíš budeš mít oslabenou imunitu a kde co chytíš. Každopádně ráno bych šla na odběry a budeš vědet víc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >