Zánět vaječníku příznaky

11
25.4.20 14:27

Zánět vaječníku příznaky

Ahoj
Chtěla bych se zeptat měl někdo zánět vaječníku?
Mám už druhy týden bolesti v levém podbrisku a v bedrech. Bez horečky. Je to bolest hlavně třeba když se ohnu ale jinak slabá bolest takřka pořad. Teď jsem zjistila ze mám i bílkovinu v moci.
Prisuzovala jsem to menstruačním problémům ale z toho to není.
Kvůli korone me gyndarka už po druhé odmítla.
U obvodaka mi na to přijdou nebo budu muset na gyndu?
Měl někdo podobně zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11
25.4.20 15:02

Jsem panna nevím jestli zánět vaječníku muže být když jsem panna- všude čtu ze zánět vzniká většinou kvůli střídání mužů atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
25.4.20 15:18
@Erika001 píše:
Ahoj
Mám už druhy týden bolesti v levém podbrisku a v bedrech. Bez horečky. Je to bolest hlavně třeba když se ohnu ale jinak slabá bolest takřka pořad. Teď jsem zjistila ze mám i bílkovinu v moci.
@Erika001 píše:
Ahoj

tak snad s akutním problémem ošetří ne???Nebo na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
25.4.20 15:31

Zánět vaječníků jsem tedy neměla, ale pokud máš bílkovinu v moči, tak bych se spíše zaměřila na močové cesty, může to být zánět močových cest, močáku, ledvin, já to měla už dvakrát a přesně takto se mi to projevovalo - bolesti podbřišku, bolesti beder, bílkovina v moči…postupně se k tomu přidávaly další příznaky jako časté močení, teploty a tak, takže by to klidně mohlo být ono, ale u obvodáka by na to měli přijít, vezmou krev a moč, případně pošlou někam dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
25.4.20 15:46

@Malaika1234
A měla jste to bez řezání a pálení při močení? Já pravé nic z toho nepocituji a to me přijde vcelku zvláštní protože se vždy říkávala ze infekci moc cest doprovází pravé řezání a paleni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
25.4.20 18:59

@Erika001 jo, u mě se to projevilo vždy jinak - poprvé mě to pálilo a řezalo hned, bolely mě strašně bedra, měla jsem hrozné horečky a zimnice, ale když jsem měla zánět podruhé, tak jsem si první dny vůbec neuvědomovala, že by to bylo ono, jen se mi chtělo více na záchod, ale to jsem si říkala, že asi více piju nebo jsem nastydlá, ale pak se přidaly bolesti podbřišku, bolesti beder, o pár dnů později přišly teploty a nevolnosti a zhoršilo se nutkání chodit na záchod…tak jsem hned tušila, co to asi bude, ale právě mě tehdy taky nic moc nebolelo kromě těch beder a podbřišku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama