Zánět ve 21. týdnu těhotenství

202
7.4.17 15:59

Zánět ve 21. týdnu těhotenství

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu :( jsem na konci 21. týdne. Od včerejšího večera mě štípe a pálí v okolí poševního vchodu + mě bolí v podbřišku. Mám strach, že se bude jednat o zánět. Kontrolu mám naplánovanou na úterý. Chci se zeptat, jestli čekat do úterý na svého dr, nebo jet na pohotovost? :think: :zed: děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

255
7.4.17 16:03

@Reniska07 Já bych radši jela, se zánětem není dobré si zahrávat, ať se ti to zbytečně moc nerozjede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
7.4.17 16:04

Jeď na pohotovost, jen nechápu, proč jsi nezašla během dopoledne ke svému gynekologovi nebo tam aspoň nezavolala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
7.4.17 16:08

@Reniska07 Urcite jit na kontrolu!
Taky jsem mela v tehotenstvi 2× zanet, bohuzel je to caste. Vzdy pomohlo Candibene tbl. :)
At je brzy dobre :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
7.4.17 16:11
@zoy píše:
Jeď na pohotovost, jen nechápu, proč jsi nezašla během dopoledne ke svému gynekologovi nebo tam aspoň nezavolala.

Muj gynekolog v patek neordinuje :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
7.4.17 16:22

@Reniska07 Taky takovou jednu doktorku znám, v tom případě není, co řešit. Jeď na pohotovost, ať se to zaléčí, co nejdřív. V extrémním případě může zánět způsobit i potrat, takže bych nic neriskovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28852
7.4.17 17:13

Určitě na pohotovost, ale neděs se dopředu, můžou to být jen kvasinky a ty nebezpečné nejsou. Já jsem je měla masivně v jednom těhotenství od začátku až do konce, dostala jsem hodně druhů globulí, od svého dr. i potom na kontrole v porodnici, nic nepomohlo, až porod. Příznaky jsem měla podobné, jak popisuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
7.4.17 17:14

Holky a ta bolest v podbrisku k tomu patri? Mam pocit, jako by mi to slo do beder

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28852
7.4.17 17:17

Mě k tomu nic nebolelo.Ale nemusí to s tím souviset, to může souviset s napínáním vazů a svalů, se zvětšující se dělohou.
Já bych mazala do nemocnice na gynekologickou pohotovost, tady nikdo nic nevyvěští. Hluboký pánevní zánět je sice vzácný, ale může způsobit i otevírání děložního čípku. Ať Tě prohlédnou, případně nasadí léčbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
7.4.17 17:19
@Jana206 píše:
Mě k tomu nic nebolelo.Ale nemusí to s tím souviset, to může souviset s napínáním vazů a svalů, se zvětšující se dělohou.
Já bych mazala do nemocnice na gynekologickou pohotovost, tady nikdo nic nevyvěští. Hluboký pánevní zánět je sice vzácný, ale může způsobit i otevírání děložního čípku. Ať Tě prohlédnou, případně nasadí léčbu.

Dobre. Dekuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28852
7.4.17 17:20
@Reniska07 píše:
Dobre. Dekuji za radu

Ať to dobře dopadne :kytka: Do úterka je fakt moc dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama