Zánět vejcovodů a možnost spontánního otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hornacka
Nováček 6 příspěvků 30.10.18 14:59
Zánět vejcovodů a možnost spontánního otěhotnění

Ahoj, prodělala jsem chronický zánět vejcovodů s tím, že mi je chtěli nejprve odstranit, ale nakonec mi je nechali, ale o jejich funkčnosti nejsou 100% přesvědčeni. Měla bych jet ještě do lázni a poté by jsme se s přítelem chtěli snažit o miminko. Chci se zeptat, zda s tím máte některá zkušenosti? Dekuju za jakoukoli odpověď :)

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 15:11

@Hornacka mela jsem vlekle prblmy, antibiotika, bolesti, az to skoncilo laparoskopii, kde nasli srusty a chlamydie. Znova lecba. Po dalsich x letech jsem otehotnela prirozene na 2.pokus a to uz jsem nebyla nejmladsi. Lazne doporucuju ;)

tininas
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 30.10.18 15:38
@Hornacka píše:
Ahoj, prodělala jsem chronický zánět vejcovodů s tím, že mi je chtěli nejprve odstranit, ale nakonec mi je nechali, ale o jejich funkčnosti nejsou 100% přesvědčeni. Měla bych jet ještě do lázni a poté by jsme se s přítelem chtěli snažit o miminko. Chci se zeptat, zda s tím máte některá zkušenosti? Dekuju za jakoukoli odpověď :)

Ahoj

Dle doktorů jsem děti bez IVF rozhodně neměla mít. A údajně i s IVF je to malý zázrak.

Jeden vejcovod odoperovaný a ten druhý prakticky nefunkční.

A závěr. :) 1. dítě s IVF na první dobrou a druhé přirozeně - také na první dobrou.

Takže suma sumárum: Máme dvě zdravé děti a s manželem se chráníme, protože třetí fakt nechceme. :)

Zázraky se rozhodně dějí a i Tobě přeji, aby se Ti nevyhýbaly. :)

Hornacka
Nováček 6 příspěvků 01.11.18 16:47

Moc Vám Dekuju za odpovědi :) je to pro mě velmi povzbudivé.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >