Zánět zevních rodidel v těhotenství

Anonymní
29.10.20 13:33

Zánět zevních rodidel v těhotenství

Zdravím,

jdu si k vám pro radu. Jsem v 24. týdnu těhotenství a pravděpodobně mě zastihla mykoza. Je mi to hrozně trapné, v životě se mi to přihodilo, snad jednou. Nicméně nemám potíže s vytokem, pouze svědění v oblasti genitálií. Jako první pomoc jsem dostala od mamky macmiror mast, která se v tehu může. Mažu již druhý den a přijde mi, že účinek žádný. Počítala jsem internet a narazila na globulus natrio tetraborico, globule, které se mohou v těhotenství. Shodou okolností je mám doma v lednici jako nouzovku, ale teď jsem koukala a bohužel jsou jen do července letošního roku :( Jsou v originálním balení, nerozdelane, v lednici, myslíte, že bych je mohla použít? Bohužel má lékařka ordinuje až v pondělí, tudíž nemohu pro radu ani k ní. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60894
29.10.20 13:35

Léky bych vzala jako nouzovku, v pondělí k dr.. Jinak nwm, co je na zánětu trapneho.. Se stává a dost často :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 13:37

@martina.se já vím, stát se to může komukoli, kor v těhotenství, když je žena víc náchylná na toto. Děkuji, já bych si je vzala, jen opravdu váhám. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1173
29.10.20 13:37

Ja to mela taky, me nejvic pomaha fungicidin mast..okamzita uleva, v tehu klido muzes i ty boraxove globule, tu bych take zavedla, aspon jednu..ty se bezne pouzivaji i preventivne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 13:38

@Melodie91 Jde mi o to, že jsou bohužel tři měsíce prošlé :think: samozřejmě vím, že lék neprojde hned v ten den, že to ještě nějakou trvanlivost má, ale i tak.. K tomu to těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
1173
29.10.20 13:43
@Anonymní píše:
@Melodie91 Jde mi o to, že jsou bohužel tři měsíce prošlé :think: samozřejmě vím, že lék neprojde hned v ten den, že to ještě nějakou trvanlivost má, ale i tak.. K tomu to těhotenství.

Ja myslim, ze to nevadi, je to v podstate desinfekce a jestli to bylo v lednici celou dobu…jinak pokud mas moznost, skoc si normalne do lekarny, treba pro ten fungicidin a oni ti poradi, nebo jestli chces vylozene lekare, zkus web porodnice cz, tam rychle reaguji, nebo aspon driv reagovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 13:45

@Melodie91 Děkuji za radu. Zkusím to vydržet do zítra a skočit pro nové globule. Nechce se mi hned jancit a běhat s tímto k lékaři, když vím oč jde.

• Citovat
  • Nahlásit
1173
29.10.20 13:50
@Anonymní píše:
@Melodie91 Děkuji za radu. Zkusím to vydržet do zítra a skočit pro nové globule. Nechce se mi hned jancit a běhat s tímto k lékaři, když vím oč jde.

Tak ono je to jednodussi, kdyz je na to clovek zvykly, jako ja treba :D, ja bych s tim k lekari taky nesla, jestli se to nejak vyrazne nezhorsi, hlavne bezna mykoza bude uz v pondeli, po pouziti leku, pryc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 14:06

@Melodie91 uf, no doufám, že to brzy pomine. :D to jsou starosti viď

• Citovat
  • Nahlásit
5214
29.10.20 14:12

Normalne si ty globule vem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 14:20
@Anonymní píše:
@Melodie91 Děkuji za radu. Zkusím to vydržet do zítra a skočit pro nové globule. Nechce se mi hned jancit a běhat s tímto k lékaři, když vím oč jde.

TAk mu zavolej a poraď se. Mně pomohla fungicidin mast. Normálně jsem vzala telefon a dr.se zeptala, co doporučuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 18:20
@Anonymní píše:
TAk mu zavolej a poraď se. Mně pomohla fungicidin mast. Normálně jsem vzala telefon a dr.se zeptala, co doporučuje.

Bohužel lékařka ordinuje až v pondělí

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama