Zánět zubu a nateklý krk

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 07:26

Zánět zubu a nateklý krk

Zdravím. Chtěla bych se jen zeptat. Už tak 2 týdny mě pobolival jeden zub (bolest byla snesitelná) tak jsem to moc nebrala jako něco vážného. Jenže už 3 den mě jeden ze zubu začal neskutečně bolet, pulzující bolest až k uchu. K tomu se přidal další zub na který jsem si nemohla ani sáhnout. Prášky mi už ani nepomáhají, tak jsem se rozhodla jet na zubní pohotovost. Dali mi injekci na menší umrtveni a dren. Podotýkám že na ten zub co začal bolet až potom. Jenže já si všimla že ještě před ošetřením mě dost začal bolet krk pod těmi zuby (bolest jako při natažení svalů). Dostala jsem antibiotika a jela domů. Ráno po probuzení mám půlku krku oteklou a neskutečně bolestivou.

Muj největší problém je, že má zubařka je na mateřské a zástup za ní přijde až po novém roce.
Nějaké rady co dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8055
26.10.21 07:35

Tak dreny se musí měnit, ne? Kdy tam jdeš znovu? Otok bych řekla že je běžná reakce na tak silný zánět. Antibiotika pomůžou za 2 dny. Leduj to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 07:57

Zakladatelko, pokud jsi natekla a jeste se ti otok zacal propagovat do kolemcelistnich prostor, okamzite se zvedni a jed na nejblizsi stomatochirurgii. Tam te budou resit jako akutni. Je to uz vazny stav. Dren v tomto pripade nedrenuje bud dostatecne, nebo vubec. Popripade mas zanet od jineho zubu.

• Citovat
  • Nahlásit
44
26.10.21 09:09

Jj hned na pohotovost souhlasim je to neprijemne to znam :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 09:53
@mackA159 píše:
Tak dreny se musí měnit, ne? Kdy tam jdeš znovu? Otok bych řekla že je běžná reakce na tak silný zánět. Antibiotika pomůžou za 2 dny. Leduj to..

To je právě to. Řekli mi že dren si mám vyndat sama, jen ledovat a čekat až zaberou antibiotika. Žádný další zákrok nebo dren.. nic
ZAKLADATELKA

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat