Zánět zubu - jsem už zoufalá....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 21:06
zanet zubu jsem uz zoufala....

Preji vsem hezky vecer, chci se zeptat zda nekdo mel podobou zkusenost jako mam nyni ja. od minule soboty trpim velkym zanetem zubu, tomuto zanetu predchazely dva zanety ve dvojce, kdy mi zubarka vzdy rozvrtala korunku a to spatne odtekalo pres kanalek… nicmene ten posledni nebyl dolecen, az po zubni hygiene, do te doby jsem chytla nyni treti zanet, kdy v pondeli mi jiz rozvrtala dvojku i trojku, ale nic pres kanalky neodtekalo napsana atb dalacin, v utery jsem byla tak otekla, ze jsem ani nevidela na oko, hodina muceni na kresle pokus o incizi ktery se pres velke bolesti nepovedl az na kost( nezabrala injekce),ve stredu vymena drenu desinfekce, ve ctvrtek opet rezani dasni :,(, to uz jsem doufala ze aspon omdlim, ale bohuzel neomdlela, v patek ma zubarka nebyla v praci, sla jsem na stomatochirurgii, lekar zkontroloval, vyndal dreny rikal, ze otok a zbytek hnisu uz se vyzdravi, napsal dalsi baleni dalacinu, vcera dobry, dnes opet se naliva pusa a cuka ve dvojce :,( Ja se uz bojim zitra k zubarce jit, ja uz dalsi rezani nezvladnu :,( :,( nezabiraji mi injekce… pres kanalky nic neodteka i kdyz jsou ciste ja od minule soboty nic nejedla at si tam nic nezanesu nevim uz co mam delat jsem zoufala :,( stalo se nekomu tady nekdy neco podobneho? Kez by to alespon slo osetrit v analgosedaci ale zaziva to je des :( jsem asi srab ale boli mne uz pres tyden cela leva polovina pusy a nevim uz jak dal…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tejule
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 08.09.19 21:10

Radu nemám, ale úplně se mi udělalo zle jen co jsem to četla… Chudaku, bez k zubarce určitě, já už bych v tomdle svolila k vytržení… Je mi tě líto, opravdu.

Ennny
Závislačka 4234 příspěvků 08.09.19 21:12

Já už bych ho nechala snad raději vytrhnout :,( drž se holka :hug:

Kokolina29
Kecalka 194 příspěvků 08.09.19 21:13

Opakované záněty- Chybí vitamín B, držím palce

sabinka098
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 08.09.19 21:17

Nechala bych vytrhnout, ulevilo by se ti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 21:17

:,( vytrhnuti jsem rozebirala ve stredu se zubarkou, jenze tim, ze mi nezabira nyni injekce tak to by mne nekdo musel asi prastit palici po hlave, a taky pani zubarka se jen usmivala ze jelikiz jsou to predni zuby a ja asi nejsem tak movita abych mela 25000 na jeden implantat ze si spis ne :( :( fakt nevim co delat mam uz hruzu rano zvednout telefon a zavolat ji :,( :,( :,(

Hobitka
Kelišová 6039 příspěvků 08.09.19 21:19

Zkusit Wobenzym? Je to tedy draha sranda… Doporucuji to na vsechno mozne, mne kdysi pomohl pri tezkych omrzlinach… Jinak me nic moc uz nenapada.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 21:20

Respektive ja se vytrhuti nebranim pro mne je lepsi nez toto, ale ona nema ani rajsky plyn ani neouziva analgosedaci a injekce nepusobi nyni, na druhou stranu co delat bez dvojky a trojky nahore :( nechapu ze nezabiraji antibioika a stale se to drzi uvnitr a pres kanalky nic nejde ven :,( :,( :,(

Murka
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 08.09.19 21:20

Zkusila bych zajít někam na soukromou kliniku, jen kvůli tomuhle problému. Bude to drahý, ale moje zkušenost je, že si poradí s problémem, který běžný zubař řešil měsíce.

Ennny
Závislačka 4234 příspěvků 08.09.19 21:22

Já ikdybych si měla vzít půjčku šla bych na nějakou soukromou kliniku, vždyť se zblaznis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 21:22

Já bych asi prvořadě šla k jiné zubařce. Já jsem takhle díky své zubařce přišla o několik zubu, ale ona lečila kazy chvilkovou plombou až ze zubu nezůstalo nic.
Takže neustále záněty, vačky až jsem skončila se zánětem přes celou tvář a oko jsem neotevřela.
Naštěstí jsem už pak měla štěstí na super zubaře. Na pohotovostí mi zánět lečili týden a pak šli ven všechny zuby u kterých už zůstali spíš jen kořeny a zuby co se neprotlačili (mám malou pusu a hodně zubu)
Od té doby mám svatý klid se záněty

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 21:23

Hobitka : nad wobenzymwn jsem take premyslela :,(, Murka: ja bych moc rada tam kde mne uspi, jenze u nas v Ostrave zadni zubari neprijimaji nove pacienty :( takze jsem svym zpusobem rada, ze ja vubec zubare mam

Murka
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 08.09.19 21:24

Na soukromé klinice tě vezmou. Nebudou tě nikam registrovat, jen vyřeší problém, ty to teda zaplatíš a budeš dál chodit ke své zubařce. Ale chce to přímo zubní kliniku.

Ennny
Závislačka 4234 příspěvků 08.09.19 21:25

Zkus v Opavě doktora Hermana mladšího nebo doktorku Maretovou mladší, jsou šikovní
https://www.dent.cz/…erman-opava/

Příspěvek upraven 08.09.19 v 21:28

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 21:27

Anonymní : Jsi odvazna ze jsi sla na pohotovost, ta nase stoji za to, pry je to peklo, i ja jednou od tama utekla, ja vzdy drzim az na svou zubarku :? stoatochirueg v patek rikal ze to ma zubarka udelala vse spravne ja mela strach kdyz jsem tam sla, kdyz jsem od nej odesla ulevilo se mi co mi rekl, ale ted mam sevrene cele telo a bojim se rana :roll: ja vim, ze vyadam jako posera prvniho stupne, ale tolik bolesti co jsem snesla za tyden u zubare jsem nenasbirala za celych 38 let co existuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama