Zánět zubu v těhotenství, velký strach

Anonymní
23.2.21 17:36

Zánět zubu v těhotenství, velký strach

Prosím o radu. Jsem v 26tt a už přes rok mi zubařka léčí zánět v zubu, který mám otevřený. Čistí jej a čeká, až se bude moci zavřít. Bohužel mě zub začal bolet, a tak dneska rozhodla, že už nejde zachránit a musí příští čtvrtek ven.

Mám hrozny strach, zda zánět nemůže ovlivnit miminko nebo dokonce vyvolat porod. Četla jsem články na netu, a mám panicky strach, že se malému něco stane.

Měla jste s tím v těhotenství taky některá problém?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.2.21 17:49

Ahoj, taky měla. Akorát v počátku těhotenství. Zub šel ven a vše proběhlo bez komplikací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
23.2.21 17:59

Můj zubař mi vyprávěl, jak své ženě trhal zub v šestém měsíci těhotenství, prostě musel kvůli zánětu ven. A dnes mají krásnou holčičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
23.2.21 18:37

Já měla zánět v těhotenství a vše ok, prcek je v pořádku, klid.. Problém by byl, kdyby se situace neřešila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
23.2.21 18:46

Spíš bych se děsila zubaře, který léčí zub rok, čeká až se vyléčí a nakonec ho vytrhne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
23.2.21 18:47

Rok otevřený zub je od zubařky pěkná prasárna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
23.2.21 18:53

Rok, vážně rok otevřený zub? Tak to se nedivím, že je zub v háji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
23.2.21 20:09

Úplně v pohodě, byla sem s velkým bolestivým zánětem řezat ven moudrák cca v 9tt. Synek je zdravej jak řípa. No a při prvním dítěti, asi v jejím roce, se rvala horní 8 a vyřezávala spodní 8. Jen tak čistě náhodou byla kojená. Ty zuby jsou prostě sfině :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 16:42

Zdravim, nemáš se čeho bat. Škoda jen, ze jsi nemela lepšího lékaře :)) a Zoubek se mohl zachránit pořádným vycistenim a zaplnenim a nemusel se trhat :).
Miminko toto neohrozí a ani případná anestézie :):srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat