Záněty dělohy a pokus otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nellaskrobakova
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 08.03.18 13:43
Zanety delohy a pokus otehotnet

Mile snazilky a maminky chtela bych znat vas nazor.Od porodu syna pred 6lety jsem trpela na zanety delohy nejdříve se to prikladalo mireně kterou jsem si po porodu nechala zavést záněty se opakovaly bez atb jsem nevydržela dál jak 3týdny mirenu mi po necelých 2letech trápení vytáhli. nasadili tabletkovou antikoncepci ale záněty se táhly dál minulý rok se zánět rozjel tak moc ze se ho podařilo zkrotit až po dvou atb teď mám nového přítele v prosinci se mi menstruace ukázala 3krát za sebou dostala jsem nějaké léky v lednu byl klid a od února menstruace co 10dní minulý týden jsme se s gynekologem dohodli ze přestanu antikoncepci užívat ze není pro mně vhodná a s přítelem jsme se dohodli ze bychom chtěli miminko.je zajmave te záněty dělohy ustaly od léta ani jeden (prikladam to výměně partnera)…jen se bojím ze po tom co jsem prodělala tolik zánětu a toho všeho ze nám miminko nepůjde nemáte některá z vás zkušenost s něčím takovým?

Reakce:
Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 08.03.18 13:49

@nellaskrobakova no můžu tě možná a trochu uklidnit. Také jsem měla spoustu zánětů dělohy, agresivních kvasinek a špatně uděláno revizi s dalším zanetem. Lékař na pohotovosti co jsem byla s bolestmi břicha asi měsíc po revizi byl fakt necita. Rovnou mi oznámil že budu neplodná. rok jsem se ž toho zdravotně dostávala a teď jsem naprosto v pořádku a otěhotnění nic nebrání. :)
Víš je to člověk od člověka. Někdo může mít 100 zánětů a má vše v pořádku a otěhotní a někomu stačí jeden zánět a je neplodný. Ale to je fakt malá pravděpodobnost. Být tebou byla bych klidná a užívala si snažení stejně jako já :))

nellaskrobakova
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 08.03.18 13:52

@Zara.Ray a to ja si snažení užívám jen se bojím ze to nepujde

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 08.03.18 13:54

@nellaskrobakova na to prave vůbec nesmíš myslet. Jestli se takhle budeš stresovat tak si tím třeba ještě šance na otěhotnění snížíš. Kdyby to nešlo třeba ten rok, tak existuje dnes spoustu metod které by to pomohli :)

nellaskrobakova
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 08.03.18 13:56

Pořád si říkám ze kdybych měla svojí hlavu už tehdy mohla jsem si všechno tohle ušetřit. snad to bude dobre a ty se snazší jak dlouho?

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 08.03.18 14:18

@nellaskrobakova no tak já jsem bohužel ten horší případ - mám za sebou jeden zánět dělohy, ale protože lékařka mi na to zavčas nepřišla, rozjel se mi zánět do vejcovodů a levého vajecniku. Bohužel oba vejcovody mám kvůli tomu zničené, se srůsty, v levém mám chronický zánět. Pokud budu chtít ještě někdy děti, tak jedině přes umělé oplodnění. Naštěstí ale už mám dvě děti.

nellaskrobakova
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 08.03.18 16:32

@EvulinkaB18 ja mám jedno a druhé bych si strašně prala

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 08.03.18 17:20

@nellaskrobakova A delali vám laparoskopii nebo nejaké vyšetření pruchodnosti vejcovodů? Protože po tolika zánetech delohy tam být srusty proste mužou-jak jsem napsala, tak já to mám po jednom rozsáhlém zánetu. Je to dva roky, ted normálne funguji, menstruaci mám pravidelnou, žádné bolesti nemám…ale presto vyšetrení ukázalo, že ten zánet mi to tam tak poskodil, že proste vejcovody jsou totálne nefunkční a poškozené. Predtim jsem byla v poradku a obe deti mám prirozeně.

nellaskrobakova
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 08.03.18 18:39

@EvulinkaB18 zatím ne teď čekáme jestli půjde miminko přirozeně normálně zkoušíme s přítelem miminko bychom oba chtěli a ja se bojím ze to nepujde

Váš příspěvek
Reklama