Záněty močového měchýře a plodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janičcka92
Kecalka 320 příspěvků 05.10.18 11:21
záněty močového měchýře a plodnost

Ahojky, mám dotaz můžou mít časté záněty močového měchýře vliv na plodnost, nebo je to úplná blbost? :lol: trpěla jsem cca 10 let na opakující se záněty močového měchýře tak si říkám jestli to nemůže mít nějakou spojitost s tím, že už déle jak rok nemohu otěhotnět. A taky jestli se o tom mám zmínit v CARu. Díky :mavam:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 14:07

Ahoj. Na klinice se te urcite budou ptat na zdravotni stav, rodinou anamnezu, prodelane choroby, takze tam na to rec prijde. Ja myslim, ze to souvislost nema. Me trapi zanety mocaku uz cca 15 let. O mimco jsme se snazili po vysazeni HA 4 mesice, ale bohuzel prvni tehotenstvi nevyslo. Napodruhe uz to bylo 15 mesicu, ale stalo zato cekat, male je ted 5 mesicu :mrgreen: Je mi pres 30, takze jsem mela obavy. Manzel mel spermio super. Me cekala laparka. Uz jsem byla objednana a otehotnela jsem. Manzel tvrdi, ze me uklidnili jeho vyborne vysledky a ze to bylo o psycice. Ja si myslim, ze me desila predstava laparoskopie :mrgreen: Kazdopadne drzim palce, at to vyjde a pokud mozno prirozene! :mavam:

Janičcka92
Kecalka 320 příspěvků 05.10.18 15:25

Moc děkuji za zkušenost :) příští týden už jdeme na 2 IUI když to nevyjde tak půjdu na vyšetření průchodnosti vejcovodů, přítel je taky ok. Jen mě tohle napadlo jestli to s tím nemůže mít souvislost, zkusím se o tom zmínit jak půjdu na utz :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >