Záněty po revizi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeanine33
Stálice 60 příspěvků 26.11.18 21:52
Záněty po revizi?

Mam další otázku. A zajímaly by mě vaše zkušenosti.

Nedávno jsem psala, ze mam po revizi nejake potíže. Jako tlaky na konecniku, zvýšenou teplotu, bolesti celého těla, břicha, pri stolici a curani…

Dnes jsem byla na gynekologii pro jistotu. Paní doktorka mě vysetrila pohmatem přes pochvu, vaginalnim ultrazvukem, přes břicho a vzala krev. Žádné bolesti jsem při prohlídce neměla, UTZ nic neukazal zvláštního. Prý stále krvacim trochu, deloha je v poradku a nevidi, ze by tam něco extra zůstalo. Sliznice cca 5mm. Jenže ty tlaky v konecniku a teplota se ji nelíbily. A tak se ptám, jestli je možné, abych mela zánět, když mam takove potíže, ale crp by bylo malé a vysetreni by nic neukazalo. Ptz v nemocnici mi řekli, ze pokud něco zanedbam, mohla bych mít srusty.
Nemůže to byt zánět něčeho jiného? Třeba střeva? Ptz mě porad i bolí břicho nahore a špatně travim, nebo močový měchýř? Když mam i pálení?
A taky mam intimní otázku… Bolel vás první sex po revizi? My jsme spolu už 2 měsíce nespali. Mela jsem od zacatku rizikové se spinenim… 8o :oops:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >