Záněty po revizi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeanine33
Stálice 94 příspěvků 26.11.18 21:52
Záněty po revizi?

Mam další otázku. A zajímaly by mě vaše zkušenosti.

Nedávno jsem psala, ze mam po revizi nejake potíže. Jako tlaky na konecniku, zvýšenou teplotu, bolesti celého těla, břicha, pri stolici a curani…

Dnes jsem byla na gynekologii pro jistotu. Paní doktorka mě vysetrila pohmatem přes pochvu, vaginalnim ultrazvukem, přes břicho a vzala krev. Žádné bolesti jsem při prohlídce neměla, UTZ nic neukazal zvláštního. Prý stále krvacim trochu, deloha je v poradku a nevidi, ze by tam něco extra zůstalo. Sliznice cca 5mm. Jenže ty tlaky v konecniku a teplota se ji nelíbily. A tak se ptám, jestli je možné, abych mela zánět, když mam takove potíže, ale crp by bylo malé a vysetreni by nic neukazalo. Ptz v nemocnici mi řekli, ze pokud něco zanedbam, mohla bych mít srusty.
Nemůže to byt zánět něčeho jiného? Třeba střeva? Ptz mě porad i bolí břicho nahore a špatně travim, nebo močový měchýř? Když mam i pálení?
A taky mam intimní otázku… Bolel vás první sex po revizi? My jsme spolu už 2 měsíce nespali. Mela jsem od zacatku rizikové se spinenim… 8o :oops:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 23:59

Ahoj,bohuzel sem zazila revizi u prvniho ditete v 9tt. Po operaci jsem vypadala rychle ok,ale mela sem potize co ty,jen bez teplot. Nejdriv mi dali antibiotika,pak mi rekli ze je zo tim,ze mam hodne nizko delohu a otocenou dozadu a ze to proste na konecnik tlaci. Brala sem to tedy,ze musim cvicit panevni dno a zlepsi se to.
Za 14 dni sem tam sla s krvacenim.pry mykoza,zavaden antibiotivky klion D a dostala srm mycomax. Po dobrani to neprestalo. Litala sem furt k doktorovi,tam rekli,ze sem sice otekla atd. ale te lepe uz me lecit nemohou,ze vytery sou cisty tak at to vydrzim s bylinkama nebo otehotnim,ze je to mozna v hlave.
Za ty 3 mesice sem s manzelem spala jen 1 kdyz rekli,ze sou ty vytery ok. Strasne se to zhorsilo,tak pak uz nic nebylo. No a ja otehotnela. Ted jsem ve 4tt,mam hrozny zanety porad a bojim se jit k doktorovi,ze mi vynadaji a nic se mnou opet delat nebudou.
Ma rada pro ostatni zni,pokud muzete kyretazi se vyhnete a pokud citite ze neco v tele neni ok,budte otravny. Ocividne telo vi proc to rikaa ja asi nebyla otravna dost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 00:01

Jo a jeste dodam,ze sex hned po sestinedeli revize bolel,zejmena tedy orgasmus a ty stahy byly pak strasny :oops: :oops: :roll:

Jeanine33
Stálice 94 příspěvků 02.01.19 09:30
@Anonymní píše:
Jo a jeste dodam,ze sex hned po sestinedeli revize bolel,zejmena tedy orgasmus a ty stahy byly pak strasny :oops: :oops: :roll:

My jsme dodržení sestinedeli úplně přesně. Sex byl před par dny po skoro třech měsících 8o . A sice nebolel nějak extra, ale citim pálení. Žádné výtery mi nikdo nedělal. Jen krev a crp a nikdo se mnou nic nedela. Porad mě bolí břicho, zada… a už mě to mebavi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 22:34

Musim rict,ze bricho a zada me bolelo mozna lehce pres 2 mesice,i to nuceni na wc. Pokud to stale pretrvava,bud bych sla k doktoru,nebo fyzioterapeutce.. muze to byt zanet,ale i neco nekde skripleho

Váš příspěvek
Reklama