Záněty po sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.6.22 22:46

Záněty po sexu

Dobrý den, jsem už bezradná a prosím o radu.
Jsem s přítelem 4 roky a poslední cca rok mě trápí vaginální zánět vždycky po sexu, opravdu po každém. Jedná se o takový bílý, až nazelenalý, hrudkovitý, zapáchající výtok, doprovází ho zarudnutí a svědění, vždycky mi na to zaberou vaginální čípky, kupuji takové ty co se zavádí tři dny po sobě před spaním. Na hygienu oba dbáme a vždycky se před i po sexu umyjeme, opravdu už nevím, kde je problém. :zed:
Budu moc ráda za každou zkušenost a radu, děkuji. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5171
24.6.22 22:56

A lékaře jsi zkoušela? :nevim: Nebo si jen kupuješ volně prodejné čípky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8589
24.6.22 23:19

Tři dny léčby mohou být málo, navíc nazelenalý výtok může vyžadovat antibiotika. Kdyby ten sex nebyl, k zánětu by nedošlo? Nepoužíváte nevhodný lubrikační gel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
24.6.22 23:30

Já nechci hned bejt za rejpala, ale…
Nechci ani obviňovat, ale nemůže ti třeba být nevěrný?

Moje sestra 8 let vdaná…poslední rok katastrofální záněty, podotýkám opakované, špatná cyto, prostě strašný, chudák samý zánět a problémy…

Pak se přišlo proč…
„Manža“ z toho slova se mi ježí chlupy, ale na něj je to to pravé, sestru podváděl a užíval si v klidu a v pohodě, kdežto ona se trápila a běhala po doktorech, dělala bylinkové koupele, užívala čípky, já nevím co všechno… :think:
Nechci z tvého partnera dělat tohle, ale víš co. Člověk když kuká jinde…

(Tato myšlenka není příjemná, já vážně nechci rýpat, ale mě by pozastavilo, když celou dobu ok a najednou…buďto nějaká změna něčeho, nebo imunita,..nevhodné spodní prádlo, může být příčin několik, snad to nebude ta nejhorší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
24.6.22 23:47

Může to být bakteriální infekce. Chce to gynekologa, nechat udělat stěr a rozbor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
24.6.22 23:52
@Veronika304M píše:
Dobrý den, jsem už bezradná a prosím o radu.
Jsem s přítelem 4 roky a poslední cca rok mě trápí vaginální zánět vždycky po sexu, opravdu po každém. Jedná se o takový bílý, až nazelenalý, hrudkovitý, zapáchající výtok, doprovází ho zarudnutí a svědění, vždycky mi na to zaberou vaginální čípky, kupuji takové ty co se zavádí tři dny po sobě před spaním. Na hygienu oba dbáme a vždycky se před i po sexu umyjeme, opravdu už nevím, kde je problém. :zed:
Budu moc ráda za každou zkušenost a radu, děkuji. :srdce:

A partner se taky přeléčil? Jinak je to k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2652
24.6.22 23:56
@Nelel12 píše:
Já nechci hned bejt za rejpala, ale…
Nechci ani obviňovat, ale nemůže ti třeba být nevěrný?

Moje sestra 8 let vdaná…poslední rok katastrofální záněty, podotýkám opakované, špatná cyto, prostě strašný, chudák samý zánět a problémy…

Pak se přišlo proč…
„Manža“ z toho slova se mi ježí chlupy, ale na něj je to to pravé, sestru podváděl a užíval si v klidu a v pohodě, kdežto ona se trápila a běhala po doktorech, dělala bylinkové koupele, užívala čípky, já nevím co všechno… :think:
Nechci z tvého partnera dělat tohle, ale víš co. Člověk když kuká jinde…

(Tato myšlenka není příjemná, já vážně nechci rýpat, ale mě by pozastavilo, když celou dobu ok a najednou…buďto nějaká změna něčeho, nebo imunita,..nevhodné spodní prádlo, může být příčin několik, snad to nebude ta nejhorší…

Kamarádka měla úplně stejnou zkušenost. Pořád záněty jako blázen i po přeléčení u doktora a nakonec z toho byla milenka manžela a rozvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.22 00:15
@klamonožka píše:
A lékaře jsi zkoušela? :nevim: Nebo si jen kupuješ volně prodejné čípky?

@klamonožka
U gynekologa jsme byla poprvé ze začátku, když jsem ještě nevěděla, z čeho zánět mám, a kupují volně prodejné čípky, ty mi právě ten gynekolog předepsal když jsem u něj byla, konkrétně Clotrimazol AL 200 mg. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.22 00:18
@Whitedog píše:
Může to být bakteriální infekce. Chce to gynekologa, nechat udělat stěr a rozbor.

@Whitedog

Kdyby to byla bakteriální infekce, tak by mi nepomohli volně prodejné čípky, konkrétně Clotrimazol AL 200 mg, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.22 00:21

@smile_xxx
Přeléčení partnera? A tím prosím myslíte co? Nikdy jsem o tom neslyšela, myslela jsem, že na to partner nemá vliv, pokud dodržuje hygienu? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.6.22 00:23
@Veronika304M píše:
@WhitedogKdyby to byla bakteriální infekce, tak by mi nepomohli volně prodejné čípky, konkrétně Clotrimazol AL 200 mg, ne? :think: [/citace
@Veronika304M píše:
@WhitedogKdyby to byla bakteriální infekce, tak by mi nepomohli volně prodejné čípky, konkrétně Clotrimazol AL 200 mg, ne? :think:

Tak čípky ti evidentně nepomáhají, když se ti zánět opakuje. S tím bych si nezahrávala a šla bych na gynekologii. A přeléčila sebe i partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.6.22 00:24
@Veronika304M píše:
@smile_xxx
Přeléčení partnera? A tím prosím myslíte co? Nikdy jsem o tom neslyšela, myslela jsem, že na to partner nemá vliv, pokud dodržuje hygienu? 8o

To je nějaká legrace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.22 00:26
@smile_xxx
Přeléčení partnera? A tím prosím myslíte co? Nikdy jsem o tom neslyšela, myslela jsem, že na to partner nemá vliv, pokud dodržuje hygienu? 8o
@Petule030 píše:
Tři dny léčby mohou být málo, navíc nazelenalý výtok může vyžadovat antibiotika. Kdyby ten sex nebyl, k zánětu by nedošlo? Nepoužíváte nevhodný lubrikační gel?

Dokud nedojde k sexu, žádný problém nemám, všechno je v pořádku. Zánět se dostaví vždycky 1-2 dny po styku, stačí mi použít volně prodejné vaginální čípky a jsem zase v pořádku, lubrikační gel používám dezinfekční z růžového slona :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.22 00:28
@smile_xxx píše:
To je nějaká legrace?

Ne myslím to opravdu vážně, přítel je můj první sexuální přítel a nikdy jsem s tím zkušenost neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
25.6.22 00:40
@Veronika304M píše:
Ne myslím to opravdu vážně, přítel je můj první sexuální přítel a nikdy jsem s tím zkušenost neměla.

Pokud se neléčí i partner, tak ti může opakovaně záněty způsobovat on. Což tak vypadá. A nemusí mít ani příznaky. Proto šup na gynekologii, tam udělá kultivaci a předpíše léky oběma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat