Zánik provozovny a placení nemocenské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dymond
Nováček 4 příspěvky 14.12.17 18:00
Zánik provozovny - nemocenska

Dobrý den, k poslednímu prosinci můj zaměstnavatel konci a bude provozovnu přebírat jiný. Zjistila jsem, že jsem těhotná a mam nějaké komplikace a nejspíš půjdu na rizikove. Tak jsem se chtěla zeptat jak je to s placenim nemocenské? Jestli ji bude platit minulý zaměstnavatel nebo jestli se mám jít přihlásit na pracak? Že to předává jsem se dozvěděla až včera a pochybuji, že ten nový za mě bude něco platit… děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 14.12.17 18:42

Zaměstnavatel za tebe plati jen prvních 14 dni… Pak to vyplácí stat :palec:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61949 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 19:20

@Dymond Hlavně pokud to někdo nový přebírá komplet, tak včetně zaměstnanců a dalších závazků…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama