Reklama

Zánik provozovny a placení nemocenské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dymond
Nováček 4 příspěvky 14.12.17 18:00
Zánik provozovny - nemocenska

Dobrý den, k poslednímu prosinci můj zaměstnavatel konci a bude provozovnu přebírat jiný. Zjistila jsem, že jsem těhotná a mam nějaké komplikace a nejspíš půjdu na rizikove. Tak jsem se chtěla zeptat jak je to s placenim nemocenské? Jestli ji bude platit minulý zaměstnavatel nebo jestli se mám jít přihlásit na pracak? Že to předává jsem se dozvěděla až včera a pochybuji, že ten nový za mě bude něco platit… děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 14.12.17 18:42

Zaměstnavatel za tebe plati jen prvních 14 dni… Pak to vyplácí stat :palec:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 14.12.17 19:20

@Dymond Hlavně pokud to někdo nový přebírá komplet, tak včetně zaměstnanců a dalších závazků…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >