Zaniklé těhotenství a čekání na potrat doma

15.1.20 13:59

Zaniklé těhotenství a čekání na potrat doma

Ahoj všem, minulý pátek mi byl oznámen konec mého 1. těhotenství, přestalo být srdíčko (7+0), dnes ráno na příjmů v nemocnici jsem dostala 2 tablety Mispregnolu (bez předchozí tablety Mifegyne z důvodu již mrtvého plodu) a jela jsem domů…měla jsem podstoupit revizi, ale nejak jsem toho nebyla schopná, teď doma čekám tedy na potrat… :think:, prosím, holky, jestli mi může některá popsat, kdo tím také prošel, jaké to bylo? Do kdy se vám to rozjelo? Jak moc to bolelo? Byly jste na to sami nebo někdo s vámi? Byly komplikace? Musely jste pak na revizi stejně? A za jak dlouho jste se začaly snažit a jak to dopadlo? Všem moc moc moc děkuji za váš čas a odpovědi :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23358
15.1.20 14:08

Jako menstruace, možna trošku bolestivější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
15.1.20 14:29

Bohužel tohle je strašně moc individuální.
U mne to proběhlo hrozně rychle a vlastně v klidu. Menstruace bývá silnější. Vlastně vypadl jen větší kus sliznice a pak už skoro nic.
Já ale jela do nemocnice, že už jsem lehce špinila. Rozjelo se to myslím druhý den ráno. Žádnou tabletku jsem nedostala.
Znám i opačný příběh od kamarádky. Ale upřímně to číst nechceš.

Dej si vanu, ukliď a uvidíš. Drž se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5185
15.1.20 14:56

@Decora-dea Citila jsem stahy dělohy…mela jsem křeče, Krve bylo opravdu hodně. Nemohla jsem opustít wc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 15:00

Ahoj, bohužel mám ale tu špatnou..ale každý jsme jiný, byla tam se mnou slečna a ta to na sobě vůbec nepocítila.. mě se to rozjelo už hned v nemocnici, hrozný bolesti, průjem, zvracení. Nemohla jsem ani vstát a tak mě dali na lůžko pichli nějakou injekci na bolest a já hned usla. Jak jsem se pak vzbudila a vstala tak že mě vytekla hromada krve a pak už dobrý. Stejně mi tam něco zůstalo a já pak musela na revizi.Ale já měla hodně špatnou reakci. Pokud ty jsi už doma tak relaxuj a odpočívej bude to v pořádku. Ja dnes v noci taky potratila, strašný bolesti, ale teď to bylo spontánně
Tak doufám že se vše vyloučí a nebudu muset na revizi :srdce: držím pěsti

• Nahlásit
  • Citovat
942
15.1.20 15:06

Mě zamlklo těhotenství až v 9+… čekala jsem cca dva týdny. Na revizi jsem nechtěla, protože jsem půl roku před tím prodělala jednu velmi komplikovanou, a tak se k tomu neklonili ani doktoři. Dostala jsem 2× injekci MEM (methylergometrin). Ty samy o sobě nic nevyvolaly, pila jsem tedy maliník a hlavně odvar ze sporýše. Po těch dvou týdnech od okamžiku, kdy doktor řekl, že to zamlklo, přišlo špinění, asi dva dny, pak v noci už bolest břicha jako při MS. Ráno kontrakce (slabší samozřejmě než, když někdo rodí v 40tt :), a odešel plod s obaly (celkem celý velký asi jako slepičí vajíčko). Za asi 4 hodiny ještě odešly nějaké „zbytky“ - pak cca týden krvácení jako silnější MS. Za další týden poté byla děloha čistá. Na revizi jsem tedy nemusela. Psychicky zážitek nic moc (byl to druhý potrat v půl roce), fyzicky se to vydržet dalo, když není člověk moc „cíťa“. Ty jsi v 7tt tedy to bude menší a mělo by to být opravdu spíše jako silnější menses. Jinak ale je to hodně individuální, je hodně holek, co třeba i v nižším týdnu pak stejně na revizi musely, a hodně co nemusely a vše odešlo… to ti tady nikdo moc neporadí. Držím palce, ať alespoň toto jde hladce, když se napoprvé nezadařilo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 15:17

Všem moc děkuji…právě jsem začala krvácet a bolesti jsou zatím snesitelné…něco i vypadlo, ale nezkoumala jsem to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13624
15.1.20 15:23

Velké bolesti, zimnice a čůralo to opravdu proudem,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
15.1.20 22:24

U mna silnejsia menstruacia akurat s velkymi kusmi sliznice, ziadne sialene krvacenie, bolesti ani ina drama sa nekonala. na kontrole tak cca za mesiac sa im zdalo, ze tam nieco ostalo, tak ma este hnali na kontrolnu hysteroskopiu, kde ale nic nenasli. ten zakrok snazenie oddialilo, museli sme dodrziavat zase dalsich 6 nedel bez sexu. pozitivny test som mala tak na 6 mesiac od potratu a dalsie tehotenstvo bolo ukazkovo bezproblemove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
15.1.20 22:32

Musela jsem na potrat v 9tt, rano mi v nemocnici dali dvě tabletky a po pár hodinách začaly bolesti, pořád jsem chodila na wc, kde vypadávaly kusy sliznice, nehrála jsem si na hrdinku a požádala o prášek na bolest. Do večera bylo po všem. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 19:24

Tak už to mám nejspíš za sebou, včera po podání tablet v 10 hodin to začalo asi ve po 16 hod…hodně krve do WC (cca tak 5 minut v kuse) a pak menší špinění, pak už skoro nic, dnes jen hodně tmavé až černé špinění, břicho nebolí, jen prsa stále ano…snad to bude v pořádku, čekala jsem to horší a delší, má MS je tedy výrazně silnější a bolestivější než bylo toto… :nevim: všem děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
17.1.20 12:51

@Decora-dea Objednej se urcite na ultrazvuk, at prohlidnou, zda vse odeslo. Ja byla cca 10 dni po potratu. Drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 14:10

Na UTZ mám jít až za 3 týdny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
17.1.20 14:52

@Decora-dea pokud nebudes mit nejake potize, bolesti, tak za 3 tydny bude stacit. Ale kdyby te neco bolelo, krvaceni nejak zesililo atd, jdi driv. Jinak je to asi v pohode. Me vzali brzo, byla jsem trochu „rizikova“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 22:06

Právě jsem v noci začala krvácet po týdnu špinění, v 6tt zamlkly potrat. Je to jako silnější menstruace. Akorát mám 37,3 teplotu. Je to ok? K dr. jaem objednaná až na pátek, prý pokud budu krvácet, mám ihned do nemocnice. Ale já myslím, že prostě potracim, a chci tomu nechat volný průběh. Žádný porod s kontrakcemi to ale není, ale i holky zde psaly, že to měly jen jako silnější MS. Já cítím jen střední až mírnou bolest v podbřišku. Pouze ta zvýšená teplota. Může to být toxickým působením vstřebávajíciho plodu? Zánět dělohy nepředpokládám, to by asi byly jiné bolesti a horečka, ne? Měla jste některá také zvýšenou teplotu? Děkuji za odpověď :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama