Zanořený penis u syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 07:30
Zanoreny penis u syna?

Mam 8 mesicniho syna a mam podezreni, ze ma zanoreny penis. Normalne jde videt pouze jakoby kuzicka a kdyz mu trochu zatlacim na okoli penisu, tak cely vyjede a vypada uplne normalne. Resil jste nekdo podobny problem u miminka? Snazila jsem se hledat nejake info na netu, ale moc jsem toho nenasla, snad jen ze se da resit operativne. Diky za pripadne zkusenosti

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 07:55

Řešila to ségra u jejího syna. Byl na operaci v sedmi letech. Operace proběhla v pořádku, třetí den šli z nemocnice domů, doma též péče bez problémů. Ale kluk má kombinované postižení (autista, ment. retardace, sluchová a zraková vada…). Možná proto to řešili až v tomto věku, u zdravého dítěte nevím, kdy se to řeší. Anonym kvůli info o rodině.

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 16.04.19 08:01

Kontultovala bych přímo na chirurgii. Zadanku nepotrebujes

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 08:19

Diky, myslim, ze to resi urologie? Tedka pujdeme na osmimesicni kontrolu, tak se na to poptam pediatry. Nekde tady ve starsi diskusi jsem se prave docetla, ze by se to snad mohlo spravit i samo s vekem, tak me zajimalo jestli s tim ma nekdo zkusenost

Váš příspěvek
Reklama