Zápach někoho jiného na sobě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.19 16:57

Zápach někoho jiného na sobě

Čau, chodím na střední a sedím přímo v lavici u učitelky. No a problém je ten, že ona docela smrdí a pokaždé, když k nám přijde, tak je tam cítit ten její zápach (nevím jestli je to zápach, ale mně to tak přijde). No a přijde mi, že jak sedím blízko ní, tak že je to potom cítit i ze mě. A docela mě to štve, protože je to nepříjemný. Má to nějaký jiný řešení, než jí to říct? Jak jí znám, tak mi to ani nebude věřit. Nebo alespoň poradit nějaký příjemný deodorant, abych se potom vždycky nastříkal? Pardon za anonym a za trochu divnej nadpis :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.11.19 17:02

Nejlépe nějakej s „fresh ice“ vůní a jeden sladkej

• Citovat
  • Nahlásit
1229
20.11.19 17:22

Haha, zajímavý téma. My měli na střední matikáře, ten si vždycky po přestávce přinesl velkej hrnek černýho tureckýho zabijáckýho kafe, který celou hodinu usrkával plus k tomu odér z cigaret plus křídy protože byl takovej chaotik a pořád něco zuřive čmáral na tabuli a pak si ty bílý ruce otíral o sebe. Nezapomenutelnej divnej smrad. Taky jsem seděla v první lavici.
Dějepisářka na sebe zase lila litry silné voňavky, to byla taky síla.
No každopádně já si myslím, že to nutně z tebe nemusí být cítit, že ten pach zůstane v nose a pak to ještě nějakou dobu cítíš. Ŕekni po hodině někomu ze zadní lavice, ať tě venku očichá a řekne svůj názor :-D
No a jinak si nedokážu představit, že bych řekla do očí učitelce, že smrdí, třeba bych to napsala na papír a nechala položené na stole, aby si to dotyčná přečetla a zamyslela se nad sebou? Jako takové anonymní doporučení? Nebo nechat v ředitelně, aby to přímo nesměrovalo na tvoji třídu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28733
20.11.19 17:23

No určitě neříkej učitelce že smrdí :mrgreen: si kup nějaký parfém, to vydrží dyl jak deodorant, ale jaký neporadím, jelikož to je hrozně individuální, co mě voní tobě může smrdet, tak si zajdi někam do drogerie a naky očuchej :lol:

Příspěvek upraven 20.11.19 v 17:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
20.11.19 17:23

Deodoranty si případně běž očichat a vybrat ten svůj top do nejbližší drogerie ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28733
20.11.19 17:25

Ale taky si to pamatuju ze školy, na základce nás suplovala stará učitelka a lila na sebe hektolitry takové hnusné sladké vůně a já seděla v první lavici a stačilo mi aby vešla do třídy a už sem běžela zvracet :lol: ještě že sme ji neměli moc často :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 19:10

Už jsem si 2 objednal. Jeden fresh a jeden sladkej

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 19:28
@Kriss Tina píše:
Ale taky si to pamatuju ze školy, na základce nás suplovala stará učitelka a lila na sebe hektolitry takové hnusné sladké vůně a já seděla v první lavici a stačilo mi aby vešla do třídy a už sem běžela zvracet :lol: ještě že sme ji neměli moc často :mrgreen:

Já mám docela rád, když je učitelka navoněná. Takové mám 2 (jsou hodně navoněné) a já se na ty hodiny vždycky těším :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
28733
20.11.19 19:39
@Anonymní píše:
Já mám docela rád, když je učitelka navoněná. Takové mám 2 (jsou hodně navoněné) a já se na ty hodiny vždycky těším :lol:

Je rozdíl mezi navoněná a nasmraděná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 20:05
@Kriss Tina píše:
Je rozdíl mezi navoněná a nasmraděná :mrgreen:

Dobře :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3474
20.11.19 20:12

Taky jsme měli smradlavého matikáře, těsně před tím, než vešel, jsme vždycky to místo za katedrou vystříkaly nějakým tím pičifukem. Jó, to byly časy. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat