Zápach po spontánním potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 18:46
Zápach po spon. potratu

Ahoj všem,
Bohužel mám dotaz z intimní oblasti. Jsem 19 dní od začátku potratoveho krvácení. 10 dní bylo krvácení silné, od té doby jen špinění s občasným kusem sliznice. Dnes jsem zaregistrovala jiný oder a nevím, zda je to standart nebo ne.
Na kontrolu mám jít ve středu, bolesti nemám, teplotu taky ne, jen se změnil pach, k horšímu.
Bojím se zánětu.
Ráda bych se zeptala na zkušenosti.
Na pohotovost mi to připadá neurgentní, když jiné problémy nemám, ale chci se ujistit z vašich zkušeností.
 Děkuji

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9410 příspěvků 16.03.19 18:51

Mne treba ocistky smrdely. Ale po skonceni ze steru nebylo vse ok. Takze jsem se musela prelecit. Takze je i mozny, ze muzes mit nejakou bakterii. Ty zpusobuji zapach. Asi bych v pondeli zavolala na gyndu a poradila se.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 16.03.19 19:35

V kolikatem týdnu jsi potratila? Já to mám za sebou 2× v 7tt, obojí bylo jako silnější bolestivejsi MS ale za týden nebylo po krvaceni ani památky, žádný zápach sem neregistrovala :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 19:36
@Kriss Tina píše:
V kolikatem týdnu jsi potratila? Já to mám za sebou 2× v 7tt, obojí bylo jako silnější bolestivejsi MS ale za týden nebylo po krvaceni ani památky, žádný zápach sem neregistrovala :think:

V 9tt, ale plod se nevyvijel od 6tt

Janli
Echt Kelišová 8153 příspěvků 16.03.19 19:59

Pokud zapáchá výtok, co je delší dobu na vložce, bude to nejspíš ok. I očistky po porodu zapáchají. Pokud ovšem zapáchá čerstvý výtok, zajela bych ráno na pohotovost.

sediza
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 16.03.19 20:19

Já bych jela na pohotovost. Zapachání je jeden z varovných příznaků, co si pamatuju, pro kontrolu lékařem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 18:46

Tak děvčata vypadl velký kus a tím skončil zápach

Váš příspěvek
Reklama