Zápach stolice, potu, průjmy, křeče, celiakie, slinivka, žaludek

Anonymní
včera v 14:18

Zápach stolice, potu, průjmy, křeče, celiakie, slinivka, žaludek

Dobrý den, měl prosím někdo podobný problém?
Cca před 2 měsíci jsem snědla s největší pravděpodobností kontaminované nedostatečně tepelně upravené vejce. Bylo to k večeři. Hned druhý den na to průjmy. Spojovala jsem to s tím, zkoušela brát živočišné uhlí, probiotika. Trochu se to zlepšilo, průjem není tak vodnatý. Cca po 4 týdnech jsem se dostavila na výtěr, ale žádná bakterie se již nenašla. Nicméně stále mám řidší stolice a po ránu křeče, stolice celkem objemná, což jsem našla i jako příznak celiakie? Jenže zapáchá jakoby spíše po pečeném jídle, a to jsem zase našla jako příznak problémů se slinivkou nebo žaludkem. Popravdě se toho dost děsím, nicméně už jsem si zařídila žádanku na gastro, dnes jsem byla na odběru krve na protilátky (celiakie), objevila se mi i přechodně kopřivka na různých částech těla.
Stejný zápach jako stolice začal mít i pot a trochu i moč. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
včera v 16:11

Ano, po akutni strevni viroze, ktera trvala cca dva dny, jsem mela podobne problemy jeste asi dva roky :?…podstoupila jsem u obvodaka krevni testy, vyter, nic nenasli. Byla jsem na gastru, nic nenasli. Na gastru mi ale doktorka rekla, ze akutni prujmy spojene obvykle s virozou, totalne vymlati tu strevni floru a clivek je pak citlivy na kde co a ma z toho prujem. Mne uplne nejhur delaly mlecne vyribky, takze jsem je kompletne vysadila a brala jsem probiotika. Pak to zmizlo, ale cele to trvalo dakt cca dva roky. Ted uz muzu jist zade vsecko a problemy nemam.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat