Zápach vaginy bez jiných přznaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 10:34
zápach vaginy bez jiných přznaků

Ahoj, jsem zhruba 3
měsíce po druhém přirozeném porodu, na kontrolu po 6ti nedělí jdu až za 14 dní, doktorka má plno. při odchodu z porodnice jsem byla na kontrolním utz, kde bylo vše v pořádku, a teď k problému, trápí mne takový ne příliš silný zápach z vaginy, ale třeba až večer, nemám žádné jiné příznaky, žádný výtok, svědění, bolení nebo horečky. očistky proběhly stejně jako po prvním porodu… co to může být? zápach se nedá identifikovat, ale občas to na záchodě cítím, dřív jsem to neměla… 8o :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 10:44

Neporadím, mám to samé 8o, takže si také ráda počkám na názory a rady ;) :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 10:47
@Anonymní píše:
Neporadím, mám to samé 8o, takže si také ráda počkám na názory a rady ;) :kytka:

opravdu? abych řekla pravdu jsem ráda že v tom nejsem sama.. myslím si že kdyby to byl nějaký zbytek po porodu už bych musela mít nějaké problémy, krom toho jsem byla na tom kontrolním utz… měla jsem i velké ruptury a šití čípku, moč trubice i konečníku :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 10:57

Měla jsem to samé. Blo to tím, že mi manžel zahýbal :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 10:59

No já ještě sex neměla takže tím to nebude… :think: zakl.

Linve
Kecalka 282 příspěvků 02.11.14 10:59

Nejíš třeba nějaké léky, nebo doplňky stravy? Občas to na to má vliv

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 11:03
@Linve píše:
Nejíš třeba nějaké léky, nebo doplňky stravy? Občas to na to má vliv

ne ne nic… :think:

j-p
Extra třída :D 11764 příspěvků 02.11.14 11:25
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem zhruba 3
měsíce po druhém přirozeném porodu, na kontrolu po 6ti nedělí jdu až za 14 dní, doktorka má plno. při odchodu z porodnice jsem byla na kontrolním utz, kde bylo vše v pořádku, a teď k problému, trápí mne takový ne příliš silný zápach z vaginy, ale třeba až večer, nemám žádné jiné příznaky, žádný výtok, svědění, bolení nebo horečky. očistky proběhly stejně jako po prvním porodu… co to může být? zápach se nedá identifikovat, ale občas to na záchodě cítím, dřív jsem to neměla… 8o :oops:

ja si myslim, ze to je hormonama, ja zas mela jiny pach jak sem se potila, bylo to jine nez normalne a bylo to citit i po koupani, po 6.nedeli a dele jak se hormony vratili zpet, tak je to pryc!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 11:30

@j-p taky jsem o tom už přemýšlela, taky se potím víc a cítím to, i přes běžnou hygienu… :palec:

j-p
Extra třída :D 11764 příspěvků 02.11.14 11:37
@Anonymní píše:
@j-p taky jsem o tom už přemýšlela, taky se potím víc a cítím to, i přes běžnou hygienu… :palec:

ano, tak to je! Ja byla z toho vykulena a nechala sem to byt, protoze nic jineho to nebylo! Divny pach, jiny nez znam ale prestala sem nato myslet a opravdu to preslo ale myslim, ze az 4,5 mesic po vsem! Ted jsem pul roku po porodu a je vse pristarem!! :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 12:13

Asi to opravdu budou hormony, dávají mi hormony na štítnou žlázu a taky jsem jinak cítit a potím se víc než obvykle a je to cítit i když vylezu z vany :nevim:

j-p
Extra třída :D 11764 příspěvků 02.11.14 12:36
@Anonymní píše:
Asi to opravdu budou hormony, dávají mi hormony na štítnou žlázu a taky jsem jinak cítit a potím se víc než obvykle a je to cítit i když vylezu z vany :nevim:

mas pravdu, ja taky k tomu mela hormony na stitnou zlazu ale mela sem rozhazenou ms po porodu a tak sem ty prasky vysadila a dobry, ted sem byla na krvi a mam to zatim dobry ale neboj, vse to prestane!! :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 16:00

Bakteriální vaginóza - viz google

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 16:18
@Anonymní píše:

ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 16:22
@Anonymní píše:

nene já nemám žádný výtok, ani kapičku…zakl.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >