Zápach z natřené skříně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berca1
Kecalka 192 příspěvků 07.08.11 14:53
Zápach z natřené skříně

Dobrý den,nemáte některá zkušenost,jak se zbavit zápachu z nově natřené skříně.Je to asi měsíc,co jsem malé natřela skříň syntetickou barvou a když jsem to po 14dnech,kdy to bylo v garaži a mělo vysmrádnout dala do pokojíčku,tak je to pořád dost cítit.Tak tam nechci nechávat malou spát,aby ji z toho nebolela hlava.Nevíte,jak bych se toho zbavila.Hodně tam větrám,ale nic.Už jsem ji i několikrát utírala,ale také žádný účinek.Pokud máte někdo s tím zkušenost,dejte mi prosím vědět,jak jste se toho zbavila.Děkuji. :palec:

Reakce:
mmonica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.11 15:06
berca1 píše:
Dobrý den,nemáte některá zkušenost,jak se zbavit zápachu z nově natřené skříně.Je to asi měsíc,co jsem malé natřela skříň syntetickou barvou a když jsem to po 14dnech,kdy to bylo v garaži a mělo vysmrádnout dala do pokojíčku,tak je to pořád dost cítit.Tak tam nechci nechávat malou spát,aby ji z toho nebolela hlava.Nevíte,jak bych se toho zbavila.Hodně tam větrám,ale nic.Už jsem ji i několikrát utírala,ale také žádný účinek.Pokud máte někdo s tím zkušenost,dejte mi prosím vědět,jak jste se toho zbavila.Děkuji. :palec:

jediny co muzu poradit je pretrit barvou detoxy color
http://www.detoxycolor.cz/…etoxy-color/
rozlozi to skodliviny z predesle barvy, je to zcela nezavadne a navic pokud na skrin pujde venkovni svetlo, tak to cisti vzduch v mistnosti, my tim natreli cely pokojik
ale kontaktovala bych vyrobce jestli je to vhodne na material z ktereho je skrin

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 07.08.11 15:09

Na zápach skříně nevím, ale mmonico, prosím tě, ta barva opravdu funguje?

mmonica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.11 15:21
Hanule píše:
Na zápach skříně nevím, ale mmonico, prosím tě, ta barva opravdu funguje?

ja myslim, ze jo, je to testovane i nekde v Nemecku ve vedeckem ustavu, my si ji koupili u nas v Anglii pod jinym nazvem, ale je to to same,
http://www.detoxycolor.cz/…otokatalyza/
tady popisuji na zaklade ceho to funguje

mmonica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.11 16:06

jestli to dobre chapu, tak to obsahuje oxidy titanu a ty pri svetle zpusobi, ,ze jakmile se skodlivina dotkne barvy tak shori, my to tu mame od nemecke firmy Auro (ktera vyrabi ekologicke barvy),ale tu detoxy colour myslim vyrabi Cesi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >