Zápach z natřené skříně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
192
7.8.11 14:53

Zápach z natřené skříně

Dobrý den,nemáte některá zkušenost,jak se zbavit zápachu z nově natřené skříně.Je to asi měsíc,co jsem malé natřela skříň syntetickou barvou a když jsem to po 14dnech,kdy to bylo v garaži a mělo vysmrádnout dala do pokojíčku,tak je to pořád dost cítit.Tak tam nechci nechávat malou spát,aby ji z toho nebolela hlava.Nevíte,jak bych se toho zbavila.Hodně tam větrám,ale nic.Už jsem ji i několikrát utírala,ale také žádný účinek.Pokud máte někdo s tím zkušenost,dejte mi prosím vědět,jak jste se toho zbavila.Děkuji. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
mmonica
7.8.11 15:06
berca1 píše:
Dobrý den,nemáte některá zkušenost,jak se zbavit zápachu z nově natřené skříně.Je to asi měsíc,co jsem malé natřela skříň syntetickou barvou a když jsem to po 14dnech,kdy to bylo v garaži a mělo vysmrádnout dala do pokojíčku,tak je to pořád dost cítit.Tak tam nechci nechávat malou spát,aby ji z toho nebolela hlava.Nevíte,jak bych se toho zbavila.Hodně tam větrám,ale nic.Už jsem ji i několikrát utírala,ale také žádný účinek.Pokud máte někdo s tím zkušenost,dejte mi prosím vědět,jak jste se toho zbavila.Děkuji. :palec:

jediny co muzu poradit je pretrit barvou detoxy color
http://www.detoxycolor.cz/…etoxy-color/
rozlozi to skodliviny z predesle barvy, je to zcela nezavadne a navic pokud na skrin pujde venkovni svetlo, tak to cisti vzduch v mistnosti, my tim natreli cely pokojik
ale kontaktovala bych vyrobce jestli je to vhodne na material z ktereho je skrin

• Citovat
  • Nahlásit
16291
7.8.11 15:09

Na zápach skříně nevím, ale mmonico, prosím tě, ta barva opravdu funguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mmonica
7.8.11 15:21
Hanule píše:
Na zápach skříně nevím, ale mmonico, prosím tě, ta barva opravdu funguje?

ja myslim, ze jo, je to testovane i nekde v Nemecku ve vedeckem ustavu, my si ji koupili u nas v Anglii pod jinym nazvem, ale je to to same,
http://www.detoxycolor.cz/…otokatalyza/
tady popisuji na zaklade ceho to funguje

• Citovat
  • Nahlásit
mmonica
7.8.11 16:06

jestli to dobre chapu, tak to obsahuje oxidy titanu a ty pri svetle zpusobi, ,ze jakmile se skodlivina dotkne barvy tak shori, my to tu mame od nemecke firmy Auro (ktera vyrabi ekologicke barvy),ale tu detoxy colour myslim vyrabi Cesi

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat