Zápach z pochvy bez svědění

Anonymní
5.9.20 15:18

Zápach z pochvy bez svědění

Dobrý den!
Chtěla bych požádat o radu.
Již delší dobu pociťují z dolní oblasti silnější a mírně nepříjemný zápach + bílý výtok. Jiné problémy jako svědění nebo pálení nemám. Nejsem ani před ani po MS.
V lékárně mi na to dali čípky Gyno-pevaryl 150 a probio femina, i když sem několikrát opakovala, že potřebuji něco na zápach ne na svědění.
Mohli by ste mi prosím poradit, co by mi na to mohlo pomocí?
Již používám intimní chilli gel na zápach ale moc to neúčinkuje.
Mockrát Vám děkuji. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34
5.9.20 15:33
@Anonymní píše:
Dobrý den!
Chtěla bych požádat o radu.
Již delší dobu pociťují z dolní oblasti silnější a mírně nepříjemný zápach + bílý výtok. Jiné problémy jako svědění nebo pálení nemám. Nejsem ani před ani po MS.
V lékárně mi na to dali čípky Gyno-pevaryl 150 a probio femina, i když sem několikrát opakovala, že potřebuji něco na zápach ne na svědění.
Mohli by ste mi prosím poradit, co by mi na to mohlo pomocí?
Již používám intimní chilli gel na zápach ale moc to neúčinkuje.
Mockrát Vám děkuji. ;)

Ahoj! Po těch čípkách by to mělo být dobré. To nevadí, že nemáš svědění, ty čípky jsou účinné. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16923
5.9.20 15:39

Máš nejspíš bakteriální infekci a gynopevaryl na to nezabírá. Dobře funguje výplach rosalginem a následné zavádění gynocaps nebo jít k lékaři a nechat si napsat cílenou léčbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14357
5.9.20 15:47

No pokud ti nezabírá domácí léčba, jdi na gynekologii…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18515
5.9.20 16:13

Proc nejdes k doktoru, kdyz to pocitujes delsi dobu. Gyno-Pevaryl mnohdy nezabere ani na kvasinky. Ty mas pravdepodobne bakterialni infekci a te se volne prodejnymi leky nezbavis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6856
5.9.20 16:33

Mas rozhazenej pomer bakterii. Na gynde dostanes rcpt, me to pak preslo za par dni po praskach na predpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
5.9.20 21:46

Nechápu, proč jsi s tím už dávno nešla na gyndu a proč to řešíš tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama