Zápach z úst – čím to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 00:55
Zapach z ust-cim to muze byt?

Ahoj, asi pul roku jsem pouzival kapky do nosu a od ty doby mi hrozne zapacha z pusy. Doktor mi rekl, ze nejspise steka ryma po zadni casti krku a to zapacha. Ja jsem si vsiml, ze mam v krku porad hlen a na jazyku bily povlak. Zubar mi rekl, ze zuby mam v poradku. Nejhorsi je to rano. Kdyz se najim, tak to na chvili citit neni, ale pak jo. Od zacatku prazdnin je nepouzivam a porad mi pachne z pusy. Vsiml jsem si, ze a nos ve vnitrku dost natekly.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petája
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 07.07.19 01:15

Tak to bude nejaky zanet v nose, nosohltanu…zkuste zajit na ORL, at
se poradne podiva…
Jinak pokud pijete kavu, proti zapachu z ust pomaha rozkousat kavove zrnko 1-2 ks, ale vas problem to vyresi jen na chvili…

Barry1997
Kecalka 277 příspěvků 07.07.19 03:04

Zkus použit mezizubní nit. Třeba to pomůže. Občas takhle zapáchající zbytky jídla, které jsou mezi zubami.

Atisia
Kecalka 187 příspěvků 07.07.19 05:17

Orl. Třeba špatná zaklopka v puse

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 07.07.19 05:40

Nevím zda je to jen špatně zformulované ale máte tam napsáno asi půl roku jsem používal kapky do nosu. Pokud je to dobře napsané tak máte nejspíš poškozené sliznice. Kapky se takhle dlouho používat nesmí aspoň co vím.

Verun83
Extra třída :D 10144 příspěvků 07.07.19 05:41

Urcite zajdi na orl. A nosni kapky se maji pouzivat max 7 dni. Je to na pribalovem letaku.

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 07.07.19 06:18

Zajdi na ORL, nejspíš budeš muset vyléčit nějaký chronický zánět.

Kokolina29
Kecalka 175 příspěvků 07.07.19 07:10

Zánět žaludku, nebo prekyseleni organismu. Oboje si zvládnes dát dohromady sama. Epam22, nebo cokoli na podporu žaludku, šťáv, stačí i čaj žaludeční a trochu upravit stravu

SlečnaDahlia
Závislačka 2659 příspěvků 07.07.19 07:19

Každopádně ORL. Kapky do nosu se takhle dlouho používat nemají, nejspíš sis jimi rozežral sliznici a přivodil zánět (ať už v nose, anebo, pokud stékaly až do žaludku, žaludku).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 12:07

Já vím, že se nesmí používat tak dlouho, ale každý, kdo to zažil, tak pochopí. Je to začarovaný kruh. Sice uvolní nos od rýmy, ale potom se bez nich neobejdete. Nejde bez nich ani spát.

Verun83
Extra třída :D 10144 příspěvků 07.07.19 12:38
@Anonymní píše:
Já vím, že se nesmí používat tak dlouho, ale každý, kdo to zažil, tak pochopí. Je to začarovaný kruh. Sice uvolní nos od rýmy, ale potom se bez nich neobejdete. Nejde bez nich ani spát.

Tak musis postupne. Strikat jen do jedne dirky a az opadne otok, prestat i tu druhou prostrikavat. Nebo hodne strikat vincentku, ktera tu sliznici taky hoji…

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 07.07.19 13:05

A nemáte tam polyp nebo pohnutou nosní přepážku? Musíte si zajít na to orl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 21:16

Ja uz jsem se kapek zbavil, ale ten zapach pokracuje. Jelikoz nejsem plnoletej, tak tam asi musim s rodicema. Sam bych tam nesel. A oni mi neveri a tvrdi, ze je zapach rano normalni.

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 08.07.19 19:17

Nevím kolik vám je ale bitvu s rodiči si budete muset vybojovat sám, s tím vám tady nikdo nepomůže. Zarážející tedy je, že vás nechají kapat kapky půl roku a vzniklý problém nechcou řešit. Chápu že v dnešní době toho má každý nad hlavu, ale zdraví máme jen jedno a už jen pro klid na duši by tam s vámi měli zajít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 21:59

Oni si rodice hlavne myslej, ze mi z pusy citit neni a ze je to blbost. Proto tam nechtej jit. Jenze ja se bojim jakehokoliv kontaktu od holky po rodice.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama