ZÁPACH ZE SHOŘENÉHO HRNCE

Anonymni
19.7.08 13:59

ZÁPACH ZE SHOŘENÉHO HRNCE

Prosím strašně moc o radu, jak se zbavit zápachu ze shořeného hrnce. Vařila jsem vývar z krůtích kosti, odešla z domu a zypomněla vypnout plotýnku. Když jsem se vrátila, našla jsem celý byt v černém dýmu - naštěstí nikde nehořelo a obešlo se to bez hasičů a poškození majetku mého i sousedů. Nicméně kosti v tom hrnci po vypaření zuhelnatěly a způsobilý příšerný zápach, který se drží zuby nehty :-( Už jsem vyprala všechny záclony, vytepovala koberce, a všechny omyvatelné plochy zkusila vyčistit octovou vodou. Smradu jsem se ale ani po dvou dnech „v průvanu“ nezbavila. Můžete někdo poradit??? Předem moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.7.08 14:04

Ahojky, tak snad jste vonne svicky, nebo osvezovac vzduchu do vsech zasuvek, i kdyz si nejsem jista, jestli se tim ten zapach jen „neprerazi“. No a kdyz ani to nepomuze, tak pak jeste vymalovat. Drzim palce.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
20097
22.7.08 11:22

taky se mi podařilo jednou vyvařit polívku do uhlíků - usnula jsem u televize a vzbudila se po 3 hodinách do smradu … naštěstí mě pomohlo větrání, vyprání záclon a vlastně vše, co ty jsi už provedla, tak nevím :-( někdo říká, že je lěpší místo octové vody použít vodu s citrónem.

A vzpomněla jsem si na takovou tu reklamu s osvěžovačem, co má ničit smrady a ne jen zakrývat, ale neznám ho, tak nevím, jestli je k něčemu

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.7.08 00:13

kosti prošly kremací :-))

Větrat, větrat, větrat, jednou se toho zbavit musíš, a udělala jsi už prakticky vše potřebné.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama