Zápach po kolegyni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 14:04
zápachající místost po kolegyni

Dobrý den. Mám kolegyni, je čistotná, nekouří, přesto po ní v místnosti zůstává jakýsi zápach. Napadlo mě jestli se nemůže jednat o nějaký zdravotní problém. :hug: Setkali jste se s něčím podobným? Prosím o zachování anonymity z důvodu citlivosti tématu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
timeforce
Kecalka 233 příspěvků 13.11.14 14:08
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám kolegyni, je čistotná, nekouří, přesto po ní v místnosti zůstává jakýsi zápach. Napadlo mě jestli se nemůže jednat o nějaký zdravotní problém. :hug: Setkali jste se s něčím podobným? Prosím o zachování anonymity z důvodu citlivosti tématu.

treba se poti hodne? nebo to smrdi neco v mistnosti uklidte si tam radeji za lednjckou je vzdy hafobordela :think:

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 13.11.14 14:09
@Anonymní píše:

1. ano, zažila
2. může, i nemusí
ty to chceš nějak řešit?

Příspěvek upraven 13.11.14 v 14:09

Anemary
Kecalka 352 příspěvků 13.11.14 14:09

Ahoj, tak toho muze byt vic, muze mit cukrovku nebo nejakou kozni nemoc, ze si to trebas maze nejakyma ne moc vonavyma mastickama??

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 13.11.14 14:09

Neléčí se pani z nějaké nemoci? Říká se, že určité prášky, nevím jaké mají i takové nažádoucí účinky :nevim:

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 13.11.14 14:10

A jak víš, že je to ona? Třeba jsi to ty… :lol: :kytka:
Nebo cokoliv jiného…
Je ten zápach po ní v každé místnosti? A taky v každé místnosti i bez tebe? :lol:
Omlouvám se, že si z toho utahuji. :oops: ;)

MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 13.11.14 14:16

Dala bych tam ten osvěžovač vzduchu jako se dává na WC :D

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 13.11.14 14:31

A ty jsi v té místnosti s ní? Nemůžeš se někde zavřít u sebe?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 14:35

@veeeraf Nevím,že by se s něčím léčila. Spíš jsem někde četla, že se můžou takto „projevovat“nemocné orgány. Zajímalo mě jen, jestli se někdo s nějakou podobnou poruchou setkal. :mavam:

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 13.11.14 14:37

Může to být nějaký problém se žaludkem, nebo v ústech nějaký kaz.. No každopádně ti to nezávidím, musí to být nepříjemné, já si to neumím představit mít něco podobného v práci :)

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 14:37

Já měla starší kolegyni a po ní jsem cítila taky zápach, jaký mívají starší lidé. Asi bych to neřešila, ale byla to taková potvora, že jsem ji i normálně nemohla ani cítit, přestěhovala jsem si kancelář a měla jsem klid :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 14:39

@Anemary A diabetici vylučují nějaký odér? Babi měla cukrovku a nic jsem necítila…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 14:42

Já mám hodně agresivní pot a ráno se vysprchuji, vydrhnu mýdlem a drsnou žinkou a odpoledne voním jak bezdomovec :,( Je to tím, že beru léky, které to způsobují. A moje okolí ani neví, že jsem nemocná. Je to nevyléčitelná nemoc a nevytrubuji to do světa.

Anemary
Kecalka 352 příspěvků 13.11.14 14:44

Ahoj, jj, pokud je ten diabetes nekompenzovany, tudiz dotycny treba jeste ani nevi, ze je diabetik, tohle muze byt jeden z priznaku, ze se neco deje. Opravdu se jedna o typicky „smrad“, takovy acetonovy+mocovina. Ti lidi za to opravdu nemuzou a postupne se to upravi, kdyz se zacnou lecit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 14:45

Anonymní. Mohu se zeptat, jakou nemocí trpíš?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >