Zapáchající nohy u teenagera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:12
Zapáchající nohy u teenagera

Zdravím všechny, snad mi někdo bude umět poradit. Synovi (16 let) začaly brutálně zapáchat nohy. Zkoušeli jsme všelijaké přípravky z drogerie, koupele, atd. a problém přetrvává. Můj otec měl ten samý problém (před mnoha lety) a nějaký lékař (který už nežije) mi nechal vyrobit v lékárně nějakou mast, která mu zabrala. Prosím, nemáte někdo nějaký tip co s tím?

Reakce:
Yves6511
Kecalka 373 příspěvků 26.08.19 15:18

Až dojdete ke složení té zázračné masti, dejte mi prosím vědět. Nakoupím si pro sebe doživotní zásobu.. Neporadím, mám to v rodině a i když dělám všechny preventivní opatření, která jsem kdy kde vyčetla a dověděla se, nepomáhá nic, a to už dávno nejsem teenager.. Jak říkal můj děda, nohy smrdí, protože rostou z pr.dele :lol:

Georgi
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 26.08.19 15:29

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 26.08.19 15:32

Hygiena, hygiena, hygiena, prodyšné bavlněné ponožky a prodyšné boty
přezouvat ponožky přes den třeba 2×
pokud to nepomůže kožní lékař

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:34

@stinga Krom kožního lékaře provádíme všechny úkony. Tak ještě tedy zkusím kožního. Děkuji za příspěvek

Yves6511
Kecalka 373 příspěvků 26.08.19 15:35

@Georgi Já jsem jen chtěla říct, že i když nosím bavlněné ponožky, dodržuji hygienu, mykozami netrpím, kupuji si kvalitní drahé boty, vyzkoušela jsem spreje, krémy, pudry, zásypy, ponožky se stříbrem a kdečím, nepomohlo mi vůbec nic, snad jen chodit bosa. A věřte, že být ženská s takovým problémem je řekla bych horší, než být chlap, u těch se to tak nějak skousne.. Ale měla jsem to od mala, a nechci říct, že bych to kvůli tomu přehlížela, ale spíš jsem se s tím tak nějak smířila a vím, jaké to je. Těch trapných situací bylo v životě tolik, že to nespočítám. Nejde s tím udělat nic moc jiného, než když to jde, jít si nohy umýt. Jenže to nejde vždy.. Třeba někdo něco lepšího poradí :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:36

@Yves6511 Děkuji, moc jste mi nepomohla, ale „cítím“ s Vámi :). Teď bez ironie, on nastupuje od září na intr a předem lituji všechny zúčastněné. A slibuji, že pokud něco objevím, dám Vám vědět.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 26.08.19 15:40

Sestra koupila manzelovi nejaky to mazani na plisne, jak je to porad v reklamach (fakt si ted nevybavim nazev), ale kdyz poctive koupal a mazal nozky, tak vonel :lol: pak se na to vykaslal a hned byl smrad zpatky :roll:
Ja zkousela vsechno mozne. Nikdy nenosim pantofle, protoze v tech je to jeste horsi. Me se ty nohy strasne poti. Takze nosim skoro porad ponozky (kvalitni, ktery vcucnou pot), a poradny tenisky. V lete je u me lepsi vylezt s ponozkama z tenisek, nez sundat zabky. A zvykla jsem si po kazde prochazce brat suche ponozky, nechavam celkem i vyschnout boty. Zadny kremy, ani koupele, ani spreje u me nefunguji.

1. kvalitni fusky se stribrem (muj chlap rika, ze hlavne tlusty, at to vcucnou), vsemozny sportovni, hlavne ne umely :roll:
  2. nechat vzdy vyschnout boty
  3. i na navstevu si brat cisty fusky do baglu (ja je mam u sebe porad)

Nejdulezitejsi je, se za to „nestydet“. Nejhorsi je, kdyz k nam nekdo prijde a silene mu smrdej nohy. Pritom muze prijit a rict: Hele, fakt mi je to blby, ale potrebuju si u vas umejt nohy, jinak tu vsichni padneme.
Mozna je to ujety, ale pro vsechny 100× prijemnejsi, nez kdyz sedime a smrdime :lol:

stinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 26.08.19 15:41

A tak kluci to řešit nebudou, možná na tom budou tak nějak podobně
ale na to kožní zajděte, v dnešní době určitě bude nějaká léčba, nějaké řešení

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 16:28

Ženy, děkuji za příspěvky. Zkusím kožního lékaře no.

Stevia
Závislačka 3783 příspěvků 26.08.19 16:37

Jestli mu smrdí urkutne tak má možná někde plíseň…
Canesten a po umytí mazat.
Na mytí bych doporučila gel na intimní hygienu, fakt dost stáhne smrad ;) a po uschnutí nebo ráno striknout deodorant, nohy se pak i min potí.
Plus samozřejmě vše ostatní co psaly holky.

Váš příspěvek
Reklama