Zapáchající větry v 3. trimestru

Anonymní
31.8.21 16:19

Zapáchající větry v 3. trimestru

Přeji hezký den. Mám takový intimní dotaz nebo spíš prosbu o radu :roll: Jsem ve 3. trimestru a posledních 10 dní mě trápí šíleně zapáchající větry a plynatost celkově. Na velkou jdu 1× denně každý den, vždycky na mě přijdou křeče, ale nakonec je stolice normální. Co mě ale trápí víc, je ten smrad prdů, jak kdyby ve mně něco hnilo :roll: Omlouvám se za ty výrazy, ale nejde to popsat jinak :D Mám to ať jím cokoliv, už toho spíš moc nejím, protože na mě jdou křeče a plynatost po čemkoliv. Mléčné výrobky nejím, už před otěhotněním jsem měla intoleranci. Předem děkuji za rady, co by na to mohlo pomoci nebo to eliminovat nebo čím by to mohlo najednou být!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1013
31.8.21 16:21

Tak prd je ze zadku, tak smrdi, no :lol: bud rada, ze to je ze zadku, kdyby to bylo z pusy, byl by to vetsi problem 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 16:29

Tak ja koncim prvni trimestr a mam ten stejny problem :lol: teda spis pritel s tim ma problem :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 16:31
@Anonymní píše:
Tak ja koncim prvni trimestr a mam ten stejny problem :lol: teda spis pritel s tim ma problem :lol:

No já už se před přítelem úplně stydím, protože to fakt dost zapáchá i mně, natož když to musí snášet on :D

• Citovat
  • Nahlásit
1636
31.8.21 16:37

Podle mě je to hormonama a jak ditě tlačí na střeva, já jsem taky dost stále nafouklá :oops: jsem 33tt. Musíme vydržet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
31.8.21 16:39
@Anonymní píše:
No já už se před přítelem úplně stydím, protože to fakt dost zapáchá i mně, natož když to musí snášet on :D

A proč před ním probůh prdíš? :mrgreen: Já nevím, jsem ve vztahu 17 let a prdíme před sebou jen v krajní nouzi (v autě, v noci ve stanu atd.) :P Nevím, proč bych měla kohokoli obtěžovat svým smrádkem. A jinak bych vynechala živočišné produkty, nebo alespoň maso, po tom se smrdí nejvíc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23371
31.8.21 16:41
@Anonymní píše:
Tak ja koncim prvni trimestr a mam ten stejny problem :lol: teda spis pritel s tim ma problem :lol:

Tak před ním neprď. Co myslíš, @Ram16G

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23371
31.8.21 16:43
@unuděná píše:
A proč před ním probůh prdíš? :mrgreen: Já nevím, jsem ve vztahu 17 let a prdíme před sebou jen v krajní nouzi (v autě, v noci ve stanu atd.) :P Nevím, proč bych měla kohokoli obtěžovat svým smrádkem. A jinak bych vynechala živočišné produkty, nebo alespoň maso, po tom se smrdí nejvíc :mavam:

My se známe přes 10 let a neprdíme před sebou taky, měla bych obavy, že se mu tím smradem zhnusím. A nejsem zvědavá na smrad z jeho prdů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 16:46
@unuděná píše:
A proč před ním probůh prdíš? :mrgreen: Já nevím, jsem ve vztahu 17 let a prdíme před sebou jen v krajní nouzi (v autě, v noci ve stanu atd.) :P Nevím, proč bych měla kohokoli obtěžovat svým smrádkem. A jinak bych vynechala živočišné produkty, nebo alespoň maso, po tom se smrdí nejvíc :mavam:

Asi proto, že to nejde jinak? :D :roll: Bych furt jen někam odcházela. Trápí mě to celé dny, když koukáme spolu na film, když jsme spolu v místnosti, když jsme v ložnici a jdeme spát, když se ráno probudíme. Když má člověk problém s plynatostí, tak to vážně nejde skrývat :D Někdy to přijde naprosto nečekaně. Prdíme před sebou oba od začátku vztahu, jsme doma, tak se přeci nebudeme schovávat při prdění :D Jen dřív jsem nikdy nebyla cítit no :D

• Citovat
  • Nahlásit
23371
31.8.21 16:48
@Anonymní píše:
Asi proto, že to nejde jinak? :D :roll: Bych furt jen někam odcházela. Trápí mě to celé dny, když koukáme spolu na film, když jsme spolu v místnosti, když jsme v ložnici a jdeme spát, když se ráno probudíme. Když má člověk problém s plynatostí, tak to vážně nejde skrývat :D Někdy to přijde naprosto nečekaně. Prdíme před sebou oba od začátku vztahu, jsme doma, tak se přeci nebudeme schovávat při prdění :D Jen dřív jsem nikdy nebyla cítit no :D

No aby ses mu tím nezhnusila, fuj tajbl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32451
31.8.21 16:51
@Anonymní píše:
Asi proto, že to nejde jinak? :D :roll: Bych furt jen někam odcházela. Trápí mě to celé dny, když koukáme spolu na film, když jsme spolu v místnosti, když jsme v ložnici a jdeme spát, když se ráno probudíme. Když má člověk problém s plynatostí, tak to vážně nejde skrývat :D Někdy to přijde naprosto nečekaně. Prdíme před sebou oba od začátku vztahu, jsme doma, tak se přeci nebudeme schovávat při prdění :D Jen dřív jsem nikdy nebyla cítit no :D

V pohodě, prosimtě :mrgreen: Je to normální :hug: Jak to upustit obláček před chlapem, tak že to někdy úplně nevoninká :mrgreen: :mrgreen:
V těhotenství je nadýmání horší, než obvykle intenzita i vůně. Ipo porodu tě to ještě může potrápit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7220
31.8.21 16:54
@unuděná píše:

je těhotná, chápu, že když si byla těhotná ty, bylo vše naprosto distingované a voňavé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.21 16:56
@Klopotkova píše:
No aby ses mu tím nezhnusila, fuj tajbl

Nezhnusila? Jako že maj chlapi představu, že ženy neprdí nebo co? :D Myslím, že při porodu uvidí mnohem horší věci, než vědět, že prdím, jako všichni lidi na planetě, abych se mu mohla zhnusit :D Stejně jako se nehnusí on mně, když prdí přede mnou :D

• Citovat
  • Nahlásit
7220
31.8.21 17:02
@Anonymní píše:
Přeji hezký den. Mám takový intimní dotaz nebo spíš prosbu o radu :roll: Jsem ve 3. trimestru a posledních 10 dní mě trápí šíleně zapáchající větry a plynatost celkově. Na velkou jdu 1× denně každý den, vždycky na mě přijdou křeče, ale nakonec je stolice normální. Co mě ale trápí víc, je ten smrad prdů, jak kdyby ve mně něco hnilo :roll: Omlouvám se za ty výrazy, ale nejde to popsat jinak :D Mám to ať jím cokoliv, už toho spíš moc nejím, protože na mě jdou křeče a plynatost po čemkoliv. Mléčné výrobky nejím, už před otěhotněním jsem měla intoleranci. Předem děkuji za rady, co by na to mohlo pomoci nebo to eliminovat nebo čím by to mohlo najednou být!

pokud máš laktózovou intoleranci, je to běžné i když mléčné nejíš

může ti to dělat také u doplňku stravy s obsahem železa
použij probiotika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6778
31.8.21 17:11

Zkus Espumisan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit