Zapáchající výtok a pálení po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 20:02
Zapáchající výtok a pálení po porodu

Ahoj, mám na vás takovou otázku…Jsem v šestinedělí, mám týden a pár dní po porodu. Rodila jsem císařem. Posledních pár dní mám tam dole nepříjemné pálení když jdu na malou, nebo používám mýdlo (intimní) při sprše. Kromě krve mám i zápachající výtok. Je to normální? Nebo se mám raději objednat na gyndu? Rodila jsem poprvé, takže nevím :/. Může to být třeba nějaký zánět? Děkuju předem za odpovědi.

Reakce:

GirlsNick
Kecalka 300 příspěvků 07.09.18 20:19

Ahoj, mne nedávno sestinedeli skončilo.
Rozhodne nic nezapáchalo a ani mě nic nepálilo. Rodila jsem normálně-přirozeně. Určitě si tam zajdu pokud se necítíš ;)

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 07.09.18 23:25

K lékaři určitě zajdi, zvláště pokud se ke všem potížím přidá teplota.
Pálení při močení by mohl být zánět- po cévkování možné a zapáchající výtok zas nějaké zbytky až zánět v děloze.
Teoreticky pokud jsi v šestinedělí s potížemi můžeš jet do porodnice, resp.na jejich gyn.amb..

Ada22
Kecalka 481 příspěvků 08.09.18 18:01

Měla jsem to po prvním těhotenství a byl z toho zánět dělohy. Určitě zajdi k Dr. Případně do porodnice , kde jsi rodila. Mně na to dali antibiotika a pak již bylo vše ok .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >