Zapáchající výtok a změny na děložním čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 15:59
zapáchající výtok a změny na děložním čípku

Ahoj, už dlouhou dobu mě trápí zapáchající výtok 2× jsem se léčila s kvasinkami a na chvilku se to vždycky zlepší, ale pak zase ten výtok cítím. Na gynekologii mi zjistili změny na děložním čípku, prý to zatím není na konizaci ale budou mě hlídat, někde jsem četla že příznaky rakoviny děložního čípku je divný zapáchající výtok tak jsem se chtěla zeptat zda s tím někdo nemáte zkušenost. V pondělí se znova objednám k doktorovi aby mi udělal znova stěry. Už jsem z toho neštastná přibližně už s tím mám problém 2,5 roku chvilkama je výtok ok a pak zase zapáchá, tak že to cítím i přes oblečení nebo to cítím při sexu..

Reakce:

Ou
Kelišová 5386 příspěvků 01.09.18 16:04

Kupte si candivac a nebo jiné lyzáty zacílení na vaginální infekce a začněte cvičit hormonální jógu, mohenodžáro a nebo podle Ludmily Mojžíšové (pod vedením fyzioterapeuta, aby proběhly i mobilizace)

Pití nějakého jemnějšího ženského čaje s kontryhelem a maliníkem taky neuškodí. Nebo třeba ženský čaj od grešíka.

michaela1310
Kecalka 299 příspěvků 01.09.18 16:40

Zdravím, jsem po dvou konizacích čípku, měla jsem poprvé při zjištění CIN 3, po první konizaci CIN 2 a po druhé čistá, nechala jsem naočkovat vakcínou Gardasil 9 a od té doby mám klid. Výtoky jsem nespozorovala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >