Zapáchající výtok - jak se ho zbavit?

Anonymní
24.8.20 12:02

Zapáchající výtok- jak se ho zbavit

Zdravím všechny,

omlouvám se za nepříjemné téma a prosím o zanechání anonymu.

Poslední rok trpím výtoky, které zapáchají. Tak moc, že to po chvilce jde i přes kalhotky. Samozřejmě vše řeším s doktorkou. Před rokem mi našli e. coli a ureaplasmu. Měla jsem asi troje antibiotika, tisíce různých globulí, mastí a nic nezabralo. Už nějakých pár měsíců užívám vakcínu na e. coli. Vše dodržuji. Sex hodně omezuji a když už tak s ochranou. Přítel je přeléčen. Chci se vyléčit a tak dělám vše, co je v mých silách. Kalhotky peru bez aviváže, dokonce je i přežehluji. Hygienu dodržuji. Nevadí mi brát vakcínu tak dlouho, ani mi nevadí sex s ochranou ale ten zápach je hrozný. Dřív byl tedy horší, klasický při bakteriálním zánětu ale furt se mi zdá, že to není normál. Proto jdu pro radu sem. Jak se toho zbavit? Výplachů atd. se bojím. Bojím se, že bych si to ještě víc zhoršila.

Díky všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
260
24.8.20 12:19

Zdravím, zkuste Ginexid. Čisticí pěna. Jsou i vaginální čípky a i výplachy. Já to užívám neustále. Trpěla jsem na mykozy. Vše přešlo a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16919
24.8.20 12:22

Mě právě ty výplachy pomohly. Používala jsem rosalgin a po výplachu zavedla probiotika Gynocaps. Navíc je potřeba prokrvit pánev. Dobře funguje orientální tanec, hormonální jóga nebo mojžíšová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 12:24

@Peťuláková Mně gynekoložka právě výplachy a různé čípky vůbec nedoporučuje. Prý by se tam nic, co tam nepatří nemělo strkat. Doktorka si myslí, že všechny tyto problémy mám právě způsobené tím, že jsem dříve dělala na doporučení bývalého gynekologa výplachy po menstruaci. Že jsem si tím prý narušila to normální prostředí a proto mám teď problémy. :nevim: Ale děkuji za radu. Tu pěnu bych zkusit mohla.

• Citovat
  • Nahlásit
487
24.8.20 12:25

@Janli Taky jsem užívala rosalgin ale vždy mi to od zápachu pomohlo jen na týden. Zkus říct doktorce o speciální mýdlo na předpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 12:28

Žádný Ginexid si nekupuj, četla jsi složení? děs.

Výrobek obsahuje vodu, disodný laurát sulfosukcinát, butan, lauryl sulfát amonný, vodu z květů heřmánku pravého, vodu z vilínu virginského, propan, izobutan, kyselinu mléčnou, karboxymetyl sodný cocopolypropylamin, undecylenamidopropyl betain, PEG-12 dimetikon, chlorid sodný, parfém, mentol, polyquaternium-44, chlorhexidin diglukonát, tea tree oil a limonen.

mě pomohly Gynocaps a mazat kokosovým olejem s Tea tree. Ten je mimochodem i v této pěně.

• Citovat
  • Nahlásit
487
24.8.20 12:30

Mně osobně pomohla až úprava jídelníčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 12:32
@Anonymní píše: Žádný Ginexid si nekupuj, četla jsi složení? děs.

Výrobek obsahuje vodu, disodný laurát sulfosukcinát, butan, lauryl sulfát amonný, vodu z květů heřmánku pravého, vodu z vilínu virginského, propan, izobutan, kyselinu mléčnou, karboxymetyl sodný cocopolypropylamin, undecylenamidopropyl betain, PEG-12 dimetikon, chlorid sodný, parfém, mentol, polyquaternium-44, chlorhexidin diglukonát, tea tree oil a limonen.

mě pomohly Gynocaps a mazat kokosovým olejem s Tea tree. Ten je mimochodem i v této pěně.

Kokosový olej používám jako lubrikant.

• Citovat
  • Nahlásit
16919
24.8.20 12:43
@meduzka23 píše:
@Janli Taky jsem užívala rosalgin ale vždy mi to od zápachu pomohlo jen na týden. Zkus říct doktorce o speciální mýdlo na předpis.

Ono je důležitý pak zavádět do pochvy tablety s mikroflórou. Výplachy samy o sobě jen zlikvidují infekci, ale je potřeba obnovit přirozený prostředí. Gynocaps se mi osvědčil na výbornou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 12:51

@Janli To samé i říká i doktorka. Zkusím gynocaps. A můžu se zeptat, jak často to bereš? Četla jsem, že je to na týden tak by mě zajímalo, jestli to brát preventivně, nebo až při potížích.

• Citovat
  • Nahlásit
1086
24.8.20 13:05

Mně moc pomohl na akutní problém Canesbalance. A jako prevenci Gynocaps.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16919
24.8.20 13:08

Ze začátku jsem vybrala celý balení. Potom jsem to na doporučení lékaře dělala tak, že při prvních náznacích infekce jsem udělala výplach a zavedla tabletu. Při silnějším tři dny po sobě, jinak stačilo jednou. Intervaly mezi infekcemi se začaly protahovat a po roce jsem byla bez problémů. Pak se třeba dvakrát do roka problém objevil, ale udělala jsem výplach a tři dny zaváděla gynokaps a byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 14:21
@Anonymní píše:
Kokosový olej používám jako lubrikant.

kápni k němu Tea tree. A uprav jídelníček :) já jsem teď na dietě (šestým dnem) a mám absťák jak prase. A to jsem si myslela kdoví jak nejím předtím zdravě :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
302
24.8.20 14:39

..

Tak je otázka, čím jsou ty výtoky způsobené? Ve výtěrech ti pořád vychází ecoli a ureaplasma?? Pak ti asi těžko pomůžou výplachy.. Jedině nějakou silnou desinfekcí :lol:
Asi by to chtělo zjistit kultivací citlivost těhle bakterií na atb, když se to pořád vrací. Bohužel u léčby atb poměrně časté. Prostě se infekce vrací.. ty bakterie zůstanou někde zalezlé a objeví se znova.
Doporučila bych nějaké přírodní atb jako lichořeřišnice kapky od Jukla a brát dlouhodobě. Tyhle mám osobně vyzkoušené, a nejen já.
Cest jak se zbavit virů a bakterií je víc, a bez vedlejších účinků klasických atb.
Také je dobré se podívat, proč mám zrovna tyhle problémy.. žádná nemoc není náhoda, a vždy mi to ukazuje na nějaký můj mentální problém, v tomto případě vztahový nebo sexuální, nějakou disharmonii. Pokud tohle nepořeším, tak se můžu prolít třeba savem a stejně se potíží nezbavím. Kromě toho jde o sexuálně přenosné dárečky.. aspoň tedy ureaplasmata, tak je otázka zda jste ve vztahu pouze vy dva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16919
24.8.20 15:47
@Anonymní píše:
kápni k němu Tea tree. A uprav jídelníček :) já jsem teď na dietě (šestým dnem) a mám absťák jak prase. A to jsem si myslela kdoví jak nejím předtím zdravě :mrgreen:

Nekapat! Ona potřebuje obnovit přirozený stav pochvy, ne ji neustále dezinfikovat. A ten olej bych taky nepoužívala. Vždyť se tím kvasinky živí. Používat pouze speciální lubrikanty, které nejsou na přírodní bázi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama