Zapáchající výtok z pupíku vždy týden po MS

159
16.7.15 09:40

Zapáchající výtok z pupíku vždy týden po MS

Ahojky, prosím o radu.
Vždy týden po MS mi začne z pupíku vytékat velmi zapachající průhledná tekutina. Pupík si jinak samozřejmě čistím a meju, jedná se vždy pouze o týden po menstruaci. Nevíte někdo, co by to mohlo být/znamenat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.7.15 09:43

Mě se to děje už od malička a nejsem rozhodně špindíra. Doktorka říkala, že je to tím, že mám hodně hlubokou jizvu. Jediné, co na to celkem rychle zabere (alespoň u mě), je nakapat si listerin na vatičku (jak se používá na čištění uší) a pořádně to tím vyčistit. Sice to maličko štípe, ale za dva dny je pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
16.7.15 09:46

Ahoj já to měla taky, trvalo to dlouho a měla jsem to pořad. Jednou jsem to řekla obvodacce a sestřičky mě dala lahvičku s lihem. Nechapu ale po jednom vetreni do pupiku, byl klid. už nikdy se mě to neobjevilo. Trvalo to tak dva roky, bylo mě trapné to někde říct, ale pak jsem dostala odvahu…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
16.7.15 10:24

@rorysek93
Je to způsobeno prý hlubokým pupíkem.
Mě zabrala desinfekce a nebo Canesten.
Není to prý nic neobvyklého…

• Citovat
  • Upravit
7385
16.7.15 10:49

Pokud nejsi opravdu hodne obezni, tak si nedovedu predstavit nejake tekouci lozisko. Pokud muzes vyloucit pistel, zkus si pupik prohlednout a drzet v cistu a suchu. ten canesten neni spatny napad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.15 10:52

Já rozhodně obézní nejsem, ale stává se mi to poměrně často. A udržovat pupík v suchu a čistu nepomáhá, je to opravdu způsobené hlubokým pupíkem, prostě jak se ta jizva po pupeční šňůře vytvořila. Desinfekce to ale vždycky spraví.

• Nahlásit
  • Citovat
159
16.7.15 11:19

Moc děkuji holky.. nevěděla jsem si s tím dlouho rady.. ale pokud nejsem sama jsem klidná.. mě jen zaráželo že vždy po MS :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama