Západní pobřeží Itálie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dvořka
Kecalka 145 příspěvků 03.02.18 23:35
Západní pobřeží Italie

Dobry den, nemáte prosim nekdo tip na dovolenou na západním pobřeží Italie…dojezd autem? Letos bychom to chtěli zkusit, ale nabídka neni tak široká, jako napr. sever Italie.

Reakce:

Moise
Hvězda diskuse 36934 příspěvků 19 inzerátů 04.02.18 00:33

@Dvořka kdysi jsem byla na Ligurské riviéře v letovisku Finale Ligure. Ale už je to delší dobu, takže s konkrétním tipem na ubytování neporadím. Ale byli jsme spokojení. Lepší volba než ten klasický sever :palec:

Klarka1993
Povídálka 31 příspěvků 04.02.18 10:00

Ahoj, my jsme nebyli na jednom místě, ale Ŕím a Napoli a Pompei, Sorrento a skvělý je ostrůvek Capri

caramba
Stálice 84 příspěvků 04.02.18 12:23

@Dvořka Ligurie je krásná. Byla jsem v městečku Levanto. Pěkné čisté moře, všude v okolí kopce. V této oblasti je známý národní park cinque terre, který je součástí UNESCO. Určitě stojí za návštěvu, jezdí tam i vlak. Taky jsme jeli autem a po cestě si udělali zastávku na pár dní u Lago di Garda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >