Západní pobřeží Itálie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dvořka
Kecalka 129 příspěvků 03.02.18 23:35
Západní pobřeží Italie

Dobry den, nemáte prosim nekdo tip na dovolenou na západním pobřeží Italie…dojezd autem? Letos bychom to chtěli zkusit, ale nabídka neni tak široká, jako napr. sever Italie.

Reklama

Reakce:

Moise
Vesmírná mluvilka 34446 příspěvků 23 inzerátů 04.02.18 00:33

@Dvořka kdysi jsem byla na Ligurské riviéře v letovisku Finale Ligure. Ale už je to delší dobu, takže s konkrétním tipem na ubytování neporadím. Ale byli jsme spokojení. Lepší volba než ten klasický sever :palec:

Klarka1993
Povídálka 31 příspěvků 04.02.18 10:00

Ahoj, my jsme nebyli na jednom místě, ale Ŕím a Napoli a Pompei, Sorrento a skvělý je ostrůvek Capri

caramba
Stálice 62 příspěvků 04.02.18 12:23

@Dvořka Ligurie je krásná. Byla jsem v městečku Levanto. Pěkné čisté moře, všude v okolí kopce. V této oblasti je známý národní park cinque terre, který je součástí UNESCO. Určitě stojí za návštěvu, jezdí tam i vlak. Taky jsme jeli autem a po cestě si udělali zastávku na pár dní u Lago di Garda.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama