Zapaření kolem varlátek

3409
14.6.13 11:17

zapaření kolem varlátek

Jak předejít zapaření v šátku když je tak horko…můj syn má větší varlátka a když sem ho měla v šátku 2hodiny zapařil se kolem nich(v překladu kůže) vždycky ho přebalím před a po nošení a stejně se zapřil. v šátku mnohem líp spí v kočárku nechce moc spát(a když už spí hodně neklidně a je pak nevyspaný) neporadíte některá jak na to? nepomůže namazat před nošením nějakým krémem na opruzeniny? jinak na to netrpí jen mě to mrzí a musí to být dost nepříjemné a díky horku se mi to nedaří vyléčit(nechávám ho i hodinu bez pleny, omývám čistou vodou, ale jakmile dám do šátku zase se to zhorší :( )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16365
14.6.13 11:22

Doporučim masti mu s lanolinem nemáš třeba nejakej zbytek od kojení používá se na bradavk třeba purelan nebo i v dmku prodávají. Je to super na léčeni i si myslím by to bylo dobře pak jako prevence ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24466
14.6.13 11:24

Namazala bych krémem na opruzeniny před nošením (nám pomáhá na tohle vysušování sudocrem).
nebo látkovou plenu? že by to víc dýchalo než papírovka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
14.6.13 11:25

Tu z dm mám, krásně na to pomáhá ale mám strach že když ho namažu před tím jako prevenci jestli se to ještě nezhorší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24466
14.6.13 11:32

Jinak já vim, že na mimino je to možná blbost, jo…ale jen taková myšlenka.
Jsem silnější a v létě se mi vždycky paří třísla, nebo stehna jak se šoupou o sebe - a pomáhá mi namazat to tuhým antiperspirantem (třeba od Fa) a mám klid…samozřejmě to mazat před, na suchou nepodrážděnou kůži.

Příspěvek upraven 14.06.13 v 11:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
14.6.13 11:32

@Mar__tanka1983 sudocream sem zkoušela a nějak mu to nepomáhá 8o (přitom u strašího to byla mast léčící vše od odřenin po zapařeniny)nejvíce mu na to zabírá bubchen a větrání ale zkusím tu látkovku třeba zabere :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
14.6.13 11:33

@cizova A používáš látkové pleny? V látkovce s flísovýma nebo vlněnýma svrchňáčkama se Ti bude pařit určitě míň než v jednorázové plence. Na nošení v létě je taky super speciální funkční oblečení, sice stojí dost peněz, ale já nosím často, takže je to dobrá investice, v létě se v tom miminko tak nepotí a v zimě ho to pěkně zahřeje. Koupila jsem synovi pár kousků trochu větší velikosti, aby z toho hned nevyrost, a už je používáme půl roku. Ideálně je teda pokud máte fuknční oblečení oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
14.6.13 11:34

Jo a jako prevenci mažu před nočním spaním, kd dávám jednorázovku, buď kokosovým olejem (je super v tom, že je i antibakteriální) nebo mám mastičku na opruzeniny Lalium od Eoné, je čistě přírodní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
14.6.13 11:37

@aiko24 to mě nenapadlo koupit :palec: já nosím právě že denně tak by se to vyplatilo…sice ten náš papan hrozně rychle roste a přibírá ale větší by mu snad aspoň chvilku vydrželo
díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
14.6.13 11:40

@aiko24 on se mi jinak nezapařuje ani neopruzuje oba dva na to nijak netrpí(jen v porodnici po císaři mi mladšího odevzdávaly sestry s opruzeninou :cert: )jen ten šátek v kombinaci s horkem :? starší se mi zapařil jen jednou když sem ho měla v nosítku a cestovali sme daleko vlakem jenže toho sem nenosila pravidelně (resp jen tehdy spíš)takže do dvou dnů byl jak z mramoru zase :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
14.6.13 12:15
@cizova píše:
Tu z dm mám, krásně na to pomáhá ale mám strach že když ho namažu před tím jako prevenci jestli se to ještě nezhorší :nevim:

proste to zkus ja myslím zeto bude ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat