Zapékací gel lak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 25.05.17 21:28
Zapékací gel lak

Ahojte holky, ať hledám jak hledám tak se nemůžu dočíst nějaké odpovědi, která by mi udělala jasno. Ráda bych zkusila zapékací gel lak, ale zajímaly by mě tři věci a to jestli se může použít uv lampa na gelovky bo se musí použít nějaká ta pidi :think: pak se mi líbí ten slupovací podkladový lak a ten se taky zapéká bo se nechá jenom zaschnout a pakliže se použije tak pak při sundání se nemusí nehty zabalit a nechat „odležet“? Trošku v tom tápu :oops: :lol: moc děkuji za odpovědi :D

Reakce:

Uživatel je onlineNimie
Nadpozemská drbna 26011 příspěvků 25.05.17 21:54

No, těch laků je takové množství druhů, že na tohle ti fakt nikdo nedá jednoznačnou odpověď. Tím slupovacím myslíš Striplac? Ten se normálně zapéká, mám na něj klasickou UV lampu, nemám origo od nich a je to úplně v pohodě. Sundává se buď prostě jen tak, nebo se předtím popatlá speciální vodičkou.

UV lampu jinak používají snad všechny laky, nevím kterou myslíš jinou (tu pidi). Gel lak na zaschnutí myslím je od několika společností, ale nevím jak je to se slupováním.

zakruta
Kecalka 347 příspěvků 25.05.17 21:57

@Lenya.Mine Ahoj, na gellak je stejna lampa, jako na gel. Slupovaci podkladovy se taky dava vytvrdit, pokud chces, aby lepe drzel, misis nehet jemnym pilnikem, nebo tzv. kostkou zmatnit. V DM mivali slupovaci od znacky essence - nevim, jestli ho jeste delaji - a ten sel sloupnout, i kdyz na nem byly treba 2 vrstvy gellaku.

zakruta
Kecalka 347 příspěvků 25.05.17 22:02

A ta pidi lampa - pokud je to UV lampa a ne LED lampa (gely jsou v drtive vetsine taky UV), pak ji muzes taky pouzit, ale klasicka je takova podle me praktictejsi.

Uživatel je onlineNimie
Nadpozemská drbna 26011 příspěvků 25.05.17 22:11
@zakruta píše:
A ta pidi lampa - pokud je to UV lampa a ne LED lampa (gely jsou v drtive vetsine taky UV), pak ji muzes taky pouzit, ale klasicka je takova podle me praktictejsi.
:palec: mnohé se vytvrzují normálně i tou LED, ona je o něco zdravější a hlavné déle vydrží. Ale chce to si zjistit, který typ platí na to, co bude zakladatelka konkrétně chtít no.

zakruta
Kecalka 347 příspěvků 25.05.17 22:15

@Nimie no jo, ale nez zkouset, tak hrabnu radeji rovnou po te uv :)

Uživatel je onlineNimie
Nadpozemská drbna 26011 příspěvků 25.05.17 22:40
@zakruta píše:
@Nimie no jo, ale nez zkouset, tak hrabnu radeji rovnou po te uv :)

Proč zkoušet? U většiny laků se to dá zjistit předem. Já taky šla tehdy na jistotu.

Moniňoň
Závislačka 4469 příspěvků 26.05.17 00:26

Ledka je hlavně rychlejší a da se použít temer na všechny gely, rocklak atd. Jinak mrkni na ten rocklac, je jednodušší ;)

Lenya.Mine
Kecalka 456 příspěvků 26.05.17 08:06

Holky děkuji :) Já se právě v těch značkách až tak neorientuji, ale tak něco bych zkusila. Mrknu na vaše tipy :palec: Mám právě uv lampu od gelovek, ale na ty nemám s malou prostě čas. Konečně vím o něco víc :D

Donkie
Nováček 7 příspěvků 11.10.18 14:54
Trouba!

Dámy? Už některá zkoušela vytvrdit gel lak v troubě? :mrgreen: :mrgreen:
Kámoška to prý někde viděla, tak mě zajímají vaše názory :mrgreen: :nevim:

Uživatel je onlineNimie
Nadpozemská drbna 26011 příspěvků 11.10.18 15:54
@Donkie píše:
Dámy? Už některá zkoušela vytvrdit gel lak v troubě? :mrgreen: :mrgreen:
Kámoška to prý někde viděla, tak mě zajímají vaše názory :mrgreen: :nevim:

Jakože si strčíš ruku do rozpálené trouby? Tak to zkus :nevim: třeba budeš mít štěstí a nebudeš muset volat záchranku ;) jinak bych doporučila zjistit jak ten gel lak funguje a PROČ se vytvrzuje ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >