Zapíníní u hodinek poradíte prosím?-foto

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 02.01.17 10:50
zapíníní u hodinek poradíte prosím?-foto

Ahojky, od přítelové maminky jsem dostala krásný hodinky, problém je v tom, že jsou mi velké a potřebuji je zmenšit, ovšem mají takové to klasické zapínání, a já ještě takové hodinky neměla nevíte, jak to zmenšit, popřípadě musí se s tím do hodinářství/zlat­nictví? přikládám foto pro představu raději, moc děkuji

Reakce:
chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 02.01.17 10:52

@onajeblond do zlatnictví, vyndají pár dílků z toho pásku tak, aby sedly ;)

Vemas
Kelišová 5428 příspěvků 02.01.17 10:53

Musi to zkratit hodinar

ugluk
Hvězda diskuse 44656 příspěvků 02.01.17 10:53

Zajdi si do hodinářství/zlat­nictví, zkrátit to jde velmi snadno a rychle, ale doma bych to nezkoušela.

peta81
Ukecaná baba ;) 2202 příspěvků 02.01.17 10:57

Hodinar ti to udela na pockani za par minut. vynda par clanku toho pasku dle potreby a ty ti zase vrati kdybys nekdy v budoucnu treba ztloustla a bylo by ti to male :D

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >