Zapíníní u hodinek poradíte prosím?-foto

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 02.01.17 10:50
zapíníní u hodinek poradíte prosím?-foto

Ahojky, od přítelové maminky jsem dostala krásný hodinky, problém je v tom, že jsou mi velké a potřebuji je zmenšit, ovšem mají takové to klasické zapínání, a já ještě takové hodinky neměla nevíte, jak to zmenšit, popřípadě musí se s tím do hodinářství/zlat­nictví? přikládám foto pro představu raději, moc děkuji

Reakce:

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 02.01.17 10:52

@onajeblond do zlatnictví, vyndají pár dílků z toho pásku tak, aby sedly ;)

Vemas
Kelišová 5366 příspěvků 02.01.17 10:53

Musi to zkratit hodinar

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 02.01.17 10:53

Zajdi si do hodinářství/zlat­nictví, zkrátit to jde velmi snadno a rychle, ale doma bych to nezkoušela.

peta81
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.01.17 10:57

Hodinar ti to udela na pockani za par minut. vynda par clanku toho pasku dle potreby a ty ti zase vrati kdybys nekdy v budoucnu treba ztloustla a bylo by ti to male :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >