Zapis do magisterskeho studia a bc. statnice v kvetnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 14:14
Zapis do magisterskeho studia a bc. statnice v kvetnu

Ahoj, chtela bych se zeptat na neco ohledne zapisu do Mgr. studia. Delala jsem bc. statnice, ale mam splnenou jen cast na Mgr. jsem prijata, ale zapis je uz v cervenci jenze tam nemuzu jelikoz jeste nemam skolu dodelanou a nemam diplom v ruce. V pripade, ze se v srpnu zadari tak ale promoce jsou az po zacatku akademickeho roku. Jak tedy probiha zapis pokud statnice udelam v srpnu?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 14:14

V nazvu ma byt statnice v srpnu

P4ja
Extra třída :D 10040 příspěvků 25.06.19 14:38
@Anonymní píše:
Ahoj, chtela bych se zeptat na neco ohledne zapisu do Mgr. studia. Delala jsem bc. statnice, ale mam splnenou jen cast na Mgr. jsem prijata, ale zapis je uz v cervenci jenze tam nemuzu jelikoz jeste nemam skolu dodelanou a nemam diplom v ruce. V pripade, ze se v srpnu zadari tak ale promoce jsou az po zacatku akademickeho roku. Jak tedy probiha zapis pokud statnice udelam v srpnu?

No, tak zvedni telefon a zavolej na příslušné studijní ne?? Tam ti řeknou, jak to u nich řeší. Jinak promoce nemá s ukončením studia nic společného. Důležité je datum státnic. A měli by ti vystavit potvrzení ten den, že jsi úspěšně ukončila.

chaela
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 2 inzeráty 25.06.19 14:39

Nebylo by lepší se zeptat na studijním? Někde se jde normálně domluvit, že diplom dodas později, jinde máš smůlu. Musíš zjistit, jak je to přesně u vás.

L23
Stálice 66 příspěvků 25.06.19 14:48

A neni potom jeste jeden termin zapisu? Urcite to jde, mela jsem hodne spoluzaku, co statnicovali v srpnu (klidne i poprve, nejednalo se ani o opravny termin) a i presto, ze oficialni zapis byl v cervenci, pokracovali po uspesnych statnicich v srpnu dale na magisterske studiu. Tak nemej zbytecny stres z toho a poptej se na studijnim. :) Ono to tak je schvalne, protoze ti, co odstatnicuji v radnem terminu treba v cervnu by potom na prazdniny museli resit pojisteni a pracak, kdyby byl zapis az v zari pro vsechny.

EDIT: Jeste jen doplnin, ze to samozrejme nemusi byt stejne vsude, tak urcite zavolej na studijni. Drzim palce, at to vsechno vyjde. :kytka:

Lendeš
Kelišová 6487 příspěvků 25.06.19 15:02

@L23 Pracák ani pojištění by řešit nemuseli, ta doba do nástupu na navazující studium by se taky počítala jako soustavná příprava na budoucí povolání (počítají se tak až 3 měsíce po měsíci ukončení).

P4ja
Extra třída :D 10040 příspěvků 25.06.19 15:09

@L23 Většina škol to tak má. Nebo tě předběžně zapíšou s tím, že to musíš dodat do určitého termínu. Kdyby zakladatelka napsala, o jakou školu se jedná, tak by už mohla mít odpověď dávno.

Váš příspěvek
Reklama