Zápis do školky - prosím radu jak to chodí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 08.05.18 23:32
Zápis do školky - prosím radu jak to chodí

Ahojky. Naší malou za pár dní čeká zápis do školky s nástupem od září. A já teď nevím co a jak… Na webu školky je datum a čas konání zápisu s tím, že rodiče mají přinést svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Ale když jsem se podívala na tom webu v menu do dokumentů ke stažení, tak tam je žádost o přijetí a evidenční list dítěte. V tom evidenčním listu je třeba mít potvrzeno od lékaře, že dítě má očkování a zda má nějakou dietu nebo omezení atd. A já teď nevím, jestli to k tomu zápisu už mám donést potvrzené nebo se to dokládá až později. Díky moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 08.05.18 23:37

Tak u nás už to bylo potreba donest k zápisu- potvrzeni od lekaře.

ugluk
Hvězda diskuse 43150 příspěvků 08.05.18 23:39

Taky jsme nesli už k zápisu, ale pokud si nejsi jistá, tak prostě do dané školky zavolej, někdy se požadavky trochu liší.

Janli
Kelišová 6056 příspěvků 9 inzerátů 08.05.18 23:40

Potvrzení od lékaře je třeba přinést sebou, taky vyplněnou žádost.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 08.05.18 23:41

Já to vždycky nesla už k zápisu, abych tam s tím nemusela potom znovu. Mám ráda všechno z krku najednou, pokud to jde. Ale normálně se to u nás dalo dodat i později, byla určena lhůta.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15149 příspěvků 08.05.18 23:42

S sebou jsem měla vytisklou vyplněnou přihlášku potvrzenou od doktorky, rodný list dítěte a občanku.

nesssinka
Extra třída :D 10396 příspěvků 08.05.18 23:48

U nás při zápisu dávají přihlášku i evidenční list, to se musí vyplnit, nechat potvrdit od lékaře a další týden ve stanoveném termínu odevzdat ředitelce MŠ.

Brouckova
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 26 inzerátů 08.05.18 23:48

@LimitedEdition Já bych určitě šla s potvrzením od lékaře. U nás se evidenční list vypisuje až po přijetí ale potvrzení od doktora musí být už na přihlášce. Pokud si nejsi jistá tak si potvrzení nechej vystavit ne do formuláře ale na čistý papír a ten pak buď přidáš k přihlášce nebo k evidenčnímu listu ;)

peta81
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 08.05.18 23:48

U nas taky uz vse s sebou na zapis. vypln prihlasku, evidnecni list a skoc si k doktorce pro potvrzeni ;) rodny list, obcanku a hura k zapisu!

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 08.05.18 23:48

U nás to bylo tak, že jsem k zápisu nesla občanku, rodný list dítěte a očkovák. Žádost o přijetí se rozdávala a vyplňovala na místě. Po přijetí dcery jsem ještě nesla nějaké papíry k dětské doktorce na potvrzení (alergie, očkování), ale už si nevzpomenu, jak se to jmenovalo, možná ten evidenční list? A to jsem pak odevzdávala při první informační schůzce na konci prázdnin.

semisova
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 08.05.18 23:51

Záleží asi jak kde. U nás (Praha 11) byly začátky zápisu minuly týden středa čtvrtek odpoledne. Po mě nechtěli zatím potvrzené nic, dostala jsem od nich spoustu papíru, jeden papír jsem tam vyplnila a dostala číslo pod kterým pak bude uvedeno na seznamu zda přijata nebo nebo ne. A tento tYden středa čtvrtek je druhá část zápisu kdy musím donest vyplněné co jsme dostali, vc razítka lékaře. A čekat do konce měsíce až budou vyvesene výsledky.

frame
Kecalka 372 příspěvků 08.05.18 23:56

@LimitedEdition Urcite si to stahni z netu a zajdi si to potvrdit k lekari, u nas jsme to museli mit u zapisu uz potvrzene, ze je dite radne ockovane k nastupu do skolky. pak jestli ma nejake alergie a tak, at se vi a muzes se domluvit jak se to bude resit nebo tak. Kamaradka ma malou alergickou na laktozu, tak mu bude nosit svoje mleko a jine jogurty.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 09.05.18 00:06

Děkuji. Tak já si to radši zajdu nechat potvrdit. Kdybych to nepotřebovala hned tak aspoň to budu mít na potom. :)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 09.05.18 00:11

Máme internet, webové stránky, každý trouba dva mobily… ale zavolat si přímo do školky a za dvě minuty jasně vědět co a jak je děsný problém. ;)

Ondule
Kecalka 251 příspěvků 09.05.18 01:31

Každá školka dle meho chce potvrzení od lekare…takže to bych vzala s sebou plus přihlášku…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >