Zápis na matriku jinde než porod?

4.2.16 09:07

Zápis na matriku jinde nez porod??

Zdravím, chci se zeptat zkusenejsich, byla jsem na matrice v Karlovych Varech kvuli rodnemu listu, ale rodit chci v Sokolove, myslite ze to bude problem? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
4.2.16 09:09

@Afroditka85 ne, proč? Zapsala jsem se ve F-M a rodila v Ostravě. To nehraje roli, matrika funguje všude stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 09:11

@martina.se Dekuju,jen me trosku zarazilo co je na tom liste co jsme od paní dostali, tam je,,Dítě narozene v Karlovych varech bude nest jmeno…,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23387
4.2.16 09:12

Problém to není, jen to chvíli trvá než si přepošlou papíry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
4.2.16 09:14

@Afroditka85 to vůbec neřeš ;) já si toho na těch papírech ani nevšimla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 09:16

Tak to jse v klidu :P uz jsem se videla jak tam zas musim do Varu to rusit a do Sokolova to jit zas vystát :zed:…uf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 09:19
@Aspera píše:
Problém to není, jen to chvíli trvá než si přepošlou papíry.

No nevím, trvá? My byli u staršího syna podepsat otcovství u nás na matrice, rodila jsem vedle ve městě, v porodnici jsem odevzdala prohlášení od nás z matriky a když jsem si po propuštění byla na matrice vedle ve městě pro rodný list, tak mi protivná úřednice sdělila, že nám ho dávno poslala poštou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
4.2.16 09:23

@Raduš.ka44 my měli RL do 3 dnů :mrgreen: a to z úplně jiného města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23387
4.2.16 09:31
@Raduš.ka44 píše:
No nevím, trvá? My byli u staršího syna podepsat otcovství u nás na matrice, rodila jsem vedle ve městě, v porodnici jsem odevzdala prohlášení od nás z matriky a když jsem si po propuštění byla na matrice vedle ve městě pro rodný list, tak mi protivná úřednice sdělila, že nám ho dávno poslala poštou.

Tak u nás to bylo, že jsme donesli papíry k nám na matriku a oni to přeposlali do města, kde jsem rodila a pak poslali RL.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4439
4.6.17 18:22

Ahojky holky,

Chtěla jsem se zeptat, jak je to s křestním jménem dítěte v manželství?
U prvního jsme byli svobodní a byli na matrice vyplnit přiznání otcovství a křestní jména.
Stačí nahlásit jméno v porodnici nebo musí manžel po porodu na matriku ve městě, kde budu rodit nebo stačí na naší matriku?

Děkuju za pomoc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20241
4.6.17 18:25

@Sion Pokud jste manzele, vyplnis jen papiry o jmenech do porodnice a das kopii oddaciho listu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4534
4.6.17 18:26

Vyplníte papír, ktery Vam dají v poradne a jak ty tak manžel podepisete a odevzdala když pujdes rodit s dalsimi dokumenty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4439
4.6.17 19:54

Děkuju, už jsem se bála, že bude muset manžel ještě běhat po úřadech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama