Zápisník jedné lásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verousek4
Povídálka 13 příspěvků 04.01.17 10:50
Zápisník jedné lásky

Ahoj maminky, možná se to sem nehodí, ale mám takový nevšední dotaz. :D Neviděla některá z vás film,,Zápisník jedné lásky?" Popřípadě nevíte jaké období ( rok ) film vystihuje? S přítelem si myslíme, že je to rok 1935, ale nejsme si jistí :) Děkuji za odpovědi, a pokud jste film nevideli, určitě mrkněte. :srdce:

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 10:51

@verousek4 dvě vteřiny na wikipedii…

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 10:52

Google pár sekund - http://www.databazeknih.cz/…-lasky-73536?…
rok 1946

Příspěvek upraven 04.01.17 v 10:52

verousek4
Povídálka 13 příspěvků 04.01.17 10:52

@Doe_Jane Děkuju :)

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 10:59

Bude teď v sobotu na Nově :srdce: :dance:

amazon
Echt Kelišová 8769 příspěvků 04.01.17 11:08

Můj nejoblíbenější film a herec :srdce: - doteď Nejen že je krásný a charismatický, ale umí hrát! Teď jsem s ním viděla Blue Valentine :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >