Reklama

Zapisuje si gynekolog, zda je pacientka panna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 20:07
Zapisuje si gynekolog, zda je pacientka panna?

Zdravím, před dvěma měsíci jsem byla poprvé u gynekologa. Při prohlídce mi našel tři cysty a řekl, že mám přijít po dvou dokončených cyklech. Jsem objednaná na tento pátek a mám strach, jestli si bude pamatovat, že jsem stále panna (je mi 20 let). Poprvé se na to, samozřejmě, zeptal, ale co teď? Zapisuje si to někam nebo mu to mám říct? Předem děkuji za vaše rady.

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 22.08.18 20:10

Samozřejmě že si to píše :D ale stejně se tě asi znovu zeptá až tam půjdeš, aby věděl jak tě vyšetřit..

Persefona
Kecalka 111 příspěvků 3 inzeráty 22.08.18 20:12

Předpokládám, že se obavas vnitřního vyšetření, že? Není nic jednoduššího než mu to prostě připomenout. Normálně s ním mluvit..

Bábrdl
Generální žvanilka 21126 příspěvků 22.08.18 20:23
@Anonymní píše:
Zdravím, před dvěma měsíci jsem byla poprvé u gynekologa. Při prohlídce mi našel tři cysty a řekl, že mám přijít po dvou dokončených cyklech. Jsem objednaná na tento pátek a mám strach, jestli si bude pamatovat, že jsem stále panna (je mi 20 let). Poprvé se na to, samozřejmě, zeptal, ale co teď? Zapisuje si to někam nebo mu to mám říct? Předem děkuji za vaše rady.

Jistě si to píše, je to normální zdravotní záznam.
Nicméně fakt není nic na tom mu to před vyšetřením připomenou. :nevim:

4-1.cz
Stálice 89 příspěvků 22.08.18 20:27

Čekala jsem opačný problém - je mi 14, neřekne to mamce? :D V tomto případě to normálně řekni ty doktorovi, vždyť je to gynekolog, myslím, že příběhy z druhého konce jsou ty ke studu a i to je součást jeho práce, na kterou je už zvyklý. Že jsi panna není pro něj nic moc zajímavá informace :) :kytka:

Korculalala
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 22.08.18 20:29

Určitě mu to připomeň. Já s tímhle měla u gynekoloha faux pas…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 20:32

@4-1.cz Pro gynekologa je to důležitá informace. O zajímavost nejde.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 22.08.18 20:41

Jejda hned jak vylezeš na kozu budeš jasná :D :D :D. To přece pozná, že jsi panna. A pokud ne, změň gynekologa.

Bábrdl
Generální žvanilka 21126 příspěvků 22.08.18 21:11
@Ebbi77 píše:
Jejda hned jak vylezeš na kozu budeš jasná :D :D :D. To přece pozná, že jsi panna. A pokud ne, změň gynekologa.

Ono to není tak jednoznačné :jazyk: Panenská blána není blána jako na bubínku, je to taková nařasená zúžená tkáň u poševního vchodu.

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 22.08.18 21:37

Když to poznají černošky někde v Africe na kameni, studovaný pan doktor to jistě pozná taky :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >