Zaplacená dovolená v ČR zrušit?

Anonymní
29.3.20 19:57

Zaplacená dovolená v ČR zrušit?

Na začátku července máme jet do Českého Švýcarska. Do penzionu. Rušili byste hned nebo dle situace? Obávám se že z dovolené nebude nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24770
29.3.20 19:57
@Anonymní píše:
Na začátku července máme jet do Českého Švýcarska. Do penzionu. Rušili byste hned nebo dle situace? Obávám se že z dovolené nebude nic.

Dle situace. Na storno je ještě čas. Co mají v podmínkách storna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5226
29.3.20 19:59
@Anonymní píše:
Na začátku července máme jet do Českého Švýcarska. Do penzionu. Rušili byste hned nebo dle situace? Obávám se že z dovolené nebude nic.

V ČR bych dovolenou nestornovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2845
29.3.20 20:04

V ČR bych vyčkala, to třeba vyjde za 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15306
29.3.20 20:06

Nerušila bych vůbec. Připadá mi zcela nepodstatné, zda s rodinou budeme trávit čas zavřeni v bytě nebo v penzionu - s tím, že druhá varianta skýtá navíc možnost vyjít si aspoň trochu a na chvíli do přírody (začátkem července už tady téměř jistě nebudou zákazy natolik striktní, aby se člověk nemohl dvě tři hodinky denně pocourat lesem).

Jela bych a užila bych si čerstvý vzduch :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
29.3.20 20:13

Taky máme zaplacenou zálohu na dovolenou na Vranovské přehradě, od 18. července, rušit to nemám v plánu, máme objednanou samostatnou chatu, takže tam nemáme strach, že by měl být nějaký problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
29.3.20 20:14

Mame take zaplacenou nevratnou pulku, od 13.7, zbytek az na miste, ale spis to nevidime… urcite nechci travit wellnessko v rouse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15306
29.3.20 20:20
@Peggy54 píše:
Mame take zaplacenou nevratnou pulku, od 13.7, zbytek az na miste, ale spis to nevidime… urcite nechci travit wellnessko v rouse

Osobně bych stokrát raději trávila wellness v roušce (nebo místo wellness válendo na terásce penzionku)… i když to považuji za nesmysl, zrovna tato opatření už v půlce července určitě až takto striktní nebudou… než být tu stejnou dobu zavřená doma. Ale to je samozřejmě o osobních prioritách :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
29.3.20 20:23

Mame zaplacenou zalohu na chatu na zacatek srpna a urcite nerusime, naopak budeme objednavat jeste aspon tyden nekde v CR. More asi neklapne :( tak aspon neco :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 20:28

Čerstvého vzduchu máme kolem sebe na Vysočině, tak nevim, zda vyhazovat peníze za něco, co si neuzijeme naplno. Má tam být polopenze, snídaně bufet…

• Nahlásit
  • Citovat
1912
29.3.20 20:37

@BohunkaP ja prave vcera cetla clanek kde hygienici se vyjadrovali k negativnimu postoji vuci rouskam a bylo tam, ze nutnost vyjit bez rousky se uvolni mezi poslednimi opatrenimi, takze pokud skoly budou az v zari tak to vidim na leto s rouskou.. a jestli se valet na terase doma bez rousky a nebo s rouskou v hotelu tak mam jasno. Ale chapu ze kdyz je nekdo porad v byte nebo ma deti tak to je pro nej oaza :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15306
29.3.20 20:40
@Anonymní píše: Čerstvého vzduchu máme kolem sebe na Vysočině, tak nevim, zda vyhazovat peníze za něco, co si neuzijeme naplno.

Chápu …. to je přesně to, co jsem psala o těch prioritách :lol: Já jako Pražačka si jezdím (právě) na Vysočinu odpočinout a „ten vzduch“ mi stačí… pokud pro Tebe je to samozřejmost, je jasné, že čekáš od dovolené něco jiného a sama musíš posoudit, která omezení a nakolik Ti ten očekávaný zážitek mohou zkazit.

Příspěvek upraven 29.03.20 v 20:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
29.3.20 20:41

Tak to ja zrovna kupuju dovcu na leto v cesku… podle me budou hotely a penziony plny… stornovat neco je dle me uplna blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 20:45
@Anonymní píše:

Nerusila. Myslím, že léto už nebude tak striktní. Naopak, já zrušila dovcu u moře a zarezervovala si dovcu v ČR, abychom někam vyjeli. Protože jestli všichni zůstaneme v ČR, tak později už si myslím, že bude problem sehnat ubytko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15306
29.3.20 20:54
@Peggy54 píše:
@BohunkaP ja prave vcera cetla clanek kde hygienici se vyjadrovali k negativnimu postoji vuci rouskam a bylo tam, ze nutnost vyjit bez rousky se uvolni mezi poslednimi opatrenimi, takze pokud skoly budou az v zari tak to vidim na leto s rouskou.. a jestli se valet na terase doma bez rousky a nebo s rouskou v hotelu tak mam jasno. Ale chapu ze kdyz je nekdo porad v byte nebo ma deti tak to je pro nej oaza :)

Víš, ale zrovna to „léto s rouškou“ mne vůbec neděsí. Protože ono i k těm rouškám je potřeba přistupovat s rozumem - ve smyslu zvážit, kde jsem a kam jdu. Jestliže jdu do obchodu, do MHD, jestliže se pohybuji kdekoli, kde vidím ve svém zorném poli nějaké osoby - pak musím mít roušku. Ale když jdu do lesa na houby (myslím pochopitelně v létě, natolik mi ještě nehrabe :mrgreen: ) a mohu při spatření jiného houbaře prostě stočit kroky do jiného úhlu, tak je rouška zcela nesmyslná. Tyto věci jsou záležitostí selského rozumu a určité „občanské inteligence“ nebo jak to nazvat. Přesně, jak píšeš … když máme děti a bydlíme v bytě, tak momentálně, dovolená v létě v místě, kde se můžu projít po louce, po poli, po lese… to zní jako značka ideál :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama