Zaplacené hlídané parkování obsazené cizím vozem

10
1.9.21 09:35

Zaplacené hlídané parkování obsazené cizím vozem

Dobrý den, mám následující problém. Rodiče si platí parkovací místo na hlídaném parkovišti, kde mají přesně dle čísla přidělené stání a mají na to smlouvu, poplatek se hradí měsíčně. Momentálně jsou mimo bydliště na dovolené. Ačkoliv se jedná o parkoviště hlídané, zjistila jsem včera v noci, že na jejich zaplaceném místě stojí cizí automobil a stále na něm je i dnes. Nechci to řešit v emoci a na obsluhu řvát, ale předpokládám, že se jedná o porušení smlouvy. Jak byste jednali vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4108
1.9.21 09:38

Asi bych zkusila v klidu zajit za obsluhou aj se smlouvou a poptat se na to případně nějakého správce nebo někdo kdo za to parkoviště zodpovídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
1.9.21 09:38

Pokud jsou pryč na dovolený a to místo teď momentálně nepotřebují, tak bych to nijak neřešila :nevim:
Navíc to místo si platí rodiče a ne ty, takže o to víc bych se do toho nepletla

Příspěvek upraven 01.09.21 v 09:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2884
1.9.21 09:39

A proč chceš hned řvát proboha? 8o :roll: Co kdybys tu obsluhu na to normálně upozornila? Myslis, ze když přijede auto, tak vrátný za nim běží a sleduje, kam a jak parkuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52371
1.9.21 09:40

Prvně by to chtělo zjistit jestli rodiče dočasně to místo nenechali někomu jinýmu, když jsou na dovolený. A pak případně slušně upozornit obsluhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33884
1.9.21 09:45
@Wienerfrau píše:
Dobrý den, mám následující problém. Rodiče si platí parkovací místo na hlídaném parkovišti, kde mají přesně dle čísla přidělené stání a mají na to smlouvu, poplatek se hradí měsíčně. Momentálně jsou mimo bydliště na dovolené. Ačkoliv se jedná o parkoviště hlídané, zjistila jsem včera v noci, že na jejich zaplaceném místě stojí cizí automobil a stále na něm je i dnes. Nechci to řešit v emoci a na obsluhu řvát, ale předpokládám, že se jedná o porušení smlouvy. Jak byste jednali vy?

Zdvořile bych na to upozornila obsluhu. Zvláště, pokud to místo není na SPZ, ale na jméno a rodiče ti ho dovolili používat po dobu dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8571
1.9.21 10:02

Prvně bych se spojila s rodiči, pak teprve bych to případně šla někam řešit. A proč hned řvát proboha :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25588
1.9.21 10:04

@Wienerfrau :roll: normální dospělí lidé řeší problémy normálně - to znamená zdvořile, řvou nevyspělá individua a psychicky nevyrovnaní lidé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
1.9.21 10:20

Teda a to ses az tak v emoci z toho, ze na nevyuzivanem miste stoji auto? Bych se normálně v klidu zeptala rodicu, jestli tam nemaji domluveno trebas se sousedy, ze jim tam muze zaparkovat návštěva apod. At neudelas ostudu sobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54076
1.9.21 10:38

Když předpokládáš, že se jedná o porušení smlouvy, ty tu smlouvu znáš? takže bych v prvé řadě napsala rodičům, a pokud těm by to vadilo, slušně bych zašla za obsluhou a poprosila o nápravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
1.9.21 10:52
@Wienerfrau píše:
Dobrý den, mám následující problém. Rodiče si platí parkovací místo na hlídaném parkovišti, kde mají přesně dle čísla přidělené stání a mají na to smlouvu, poplatek se hradí měsíčně. Momentálně jsou mimo bydliště na dovolené. Ačkoliv se jedná o parkoviště hlídané, zjistila jsem včera v noci, že na jejich zaplaceném místě stojí cizí automobil a stále na něm je i dnes. Nechci to řešit v emoci a na obsluhu řvát, ale předpokládám, že se jedná o porušení smlouvy. Jak byste jednali vy?

Tak problém nemáš ty, není totvoje místo. Proč to řešíš? Pokud tam to auto bude stát i po tom, co ho budou potřebovat rodiče, tak to musejí řešit oni. Nechápu jakým právem bys řvala na obsluhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78244
1.9.21 11:15

@Wienerfrau Neresila bych to, neb mi do toho nic neni. Pouze pokud by tam stalo jeste den pred jejich prijezdem, tak bych je o tom informovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22456
1.9.21 11:35
@Wienerfrau píše:

Ty nemáš co řešit, ani na koho co řvát. Nejsi oprávněná řešit věc, která se tě netýká a předpokládám, že nemáš plnou moc. Můžeš tak maximálně obsluhu upozornit, ale bavit se s tebou nikdo nemusí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
2.9.21 08:35

Honem běž koupit lano. Odtáhni to auto někam do pryč a v klidu si uvař kafe :dance:
Ps: Toto není návod a za případné škody neručím :mavam: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
včera v 19:41

Zeptala bych se Vašich, co o tom vědí a pak bych šla řvát. Vytočí mě do běla když někdo kašle na pravidla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat