Zaplatily byste v takovém případě škodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VitaminC
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 25.06.19 15:56
Zaplatily byste v takovem pripade skodu?

Ahoj holky, stala se takova vec, mam pro syna chuvu, ktera pomaha s vyzvedavanim. Sama ma dve deti, stejne stareho chlapce a malou holcicku. Chuve platim sto korun na hodinu a deti chodi do stejne skolky. Kdyz byla se vsema trema detma venku, kluci se pry postuchovali, az ten muj toho jeji shodil a ten si odrel bryle. Memu synovi dala na zadek a tvrdila mi, ze pry dostali oba. Muj syn vsak pak rikal, ze dostal jen on. Presla jsem to, ackoliv jsem silne proti fyzickemu trestani, zvlast takto nespravedlivemu. Vic jsem to neresila, vzala jsem to jako holy fakt. Ted jsem vsak zjistila, ze me chuva pomlouva, ze jsem nezaplatila jejimu klukovi nove bryle. Mam takovou zlost. Platim ji vic, nez mam ja v praci, dostava ode me veskere boty, obleceni, hracky, pujcila jsem ji nekolikrat penize. Muj nazor je ten, ze zodpovednost za poskrabane bryle nese ona. Chystam se s ni o tom razne promluvit. Rada bych vsak znala nazory i jinych lidi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15035 příspěvků 25.06.19 15:59

U mne by skončila v okamžiku, kdy by uhodila moje dítě. Nejenže bych nezaplatila buhvijak odrene brýle, ale rovnou bych hledala jinou chuvu

neila
Extra třída :D 12653 příspěvků 25.06.19 16:01

Mě by naštvaly ty pomluvy, už z principu bych nic neplatila a hledala bych si jinou chůvu :cert: Tohle se nedělá. Když už se stalo, měla přijít, říct, co se stalo a třeba bych se s ní domluvila, že bychom to daly napůl. Ale aby věci interpretovala takhle jednostranně v můj neprospěch, tak to je vyloženě drzost.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53622 příspěvků 25.06.19 16:02

No, to těžko soudit. I ve škole podepisuje nějakou zodpovědnost na školu v přírodě, pro případ, že dítě něco zničí, takže odpovědnost není na hlídají och. Chování dítěte nemohu přímo ovlivnit, jen tím, jak je vychováno.
Na druhou stranu, tady je dítě mladší.
Tezko určit tu hranici.
Každopádně profi chůva ho nemá co mlátit. A má jednat otevřené a řešit to s tebou. Myslím, že je fajn to otevřít.

Melpel
Ukecaná baba ;) 2082 příspěvků 25.06.19 16:07

Pomlouvá? To bych s ní skončila. Pokud chtěla zaplatit brýle, měla to řešit se mnou. Ne nezainteresovaným lidem vykládat, že jsem nezaplatila škodu, aniž by mně řekla půl slova.

V této situaci bych už vůbec neřešila, jestli jí mám zaplatit škodu. Nad tím bych přemýšlela, kdyby přišla ke mně jako k první osobě. Nepřišla, rozhodla se pomlouvat.

Verpa5
Kecalka 278 příspěvků 25.06.19 16:11

Našla bych si jinou chůvu. Pokud by chtěla brýle okamžitě po incidentu zaplatit nebyl by to problém, ale ty pomluvy :nevim:… neváží si dobrého bydla a je zákeřná.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 25.06.19 16:13
@Tichošlápek píše:
U mne by skončila v okamžiku, kdy by uhodila moje dítě. Nejenže bych nezaplatila buhvijak odrene brýle, ale rovnou bych hledala jinou chuvu

přesně tak… je to od tebe zakladatelko dost nezodpovědné svěřovat dítě takové osobě

Zumpa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 25.06.19 16:15

Se mi líbí, jak děláš, že chůvě dáváš bůhvíjaké peníze a ve skutečnosti to je skoro minimální mzda. Jestli máš problém s tím, že chůva nebude tvůj klon ideality a dokonalosti, tak se o děti starej sama.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9249 příspěvků 25.06.19 16:16

U odřené čočky bych zaplatila půlku opravy, u obrouček ne a pak si hledala jinou chůvu. Kvůli tomu výprasku a těm pomluvám. To bych nesnesla. Když neumí řešit problémy přímo s tebou, tak smůla. Některý věci slušný lidi nedělají.

sediza
Závislačka 2562 příspěvků 25.06.19 16:17

Já bych ty brýle zaplatila sama od sebe z pojistky. Mame syna pojisteneho na odpovednost za skodu. ALE pouze v pripade, ze by mi nezbila dítě. To bych se neznala. Já sveho syna nikdy neuhodila a myslim, ze kdyby to jemu udelal nekdo cizi, mel by pořádný šok. A jinak teda ještě můj syn nikoho neshazuje. Pokud by se to z jeho strany opakovalo, mela byste to řešit.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 25.06.19 16:17

No jo, ale kdyz jsi u toho nebyla, tak to nevyresis. Ty bryle jsou jen odrene nebo znicene? A obleceni, hracky… to ji davas pro jejiho syna nebo pro tu mladsi holcicku? Jestli treba chuva nema dojem, ze na to mate a ze ona sama je chudak, tezko rict :nevim: Nevim co bych udelala, asi bych si neporizovala chuvu, ktera ma sama deti, ale treba nemas na vyber; kazdopadne asi to uz ted jinak nepujde, nebo pocitas ze po vymene nazoru zustane chuvou?

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 25.06.19 16:18
@Zumpa píše:
Se mi líbí, jak děláš, že chůvě dáváš bůhvíjaké peníze a ve skutečnosti to je skoro minimální mzda. Jestli máš problém s tím, že chůva nebude tvůj klon ideality a dokonalosti, tak se o děti starej sama.

no jako ona to má dost jednoduché, vyzvedne to dítě společně se svým a na hřišti hlídá o jedno víc, to se mi stává běžně a nedostávám zaplaceno, aspoň si to její dítě má s kým hrát, takže stovka za hodinu je v pohodě…
ale co to je sakra za ženskou? bych ji odepsala v momentě kdy by si ke mně chodila půjčovat peníze, natož ještě ji dávat oblečení

Bubla Bůčková
Kelišová 7097 příspěvků 25.06.19 16:21

Jako dávat někomu obnosene hadry a oslintane hračky… Já párkrát něco takového obdržela a letělo to doma do popelnice. Jinak mlátit dítě bych si nenechala, ty brýle jsou teda buď rozbitý nebo ne. Už bych ji řekla, že ji nepotřebuju.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 25.06.19 16:23
@Bubla_Bučková píše:
Jako dávat někomu obnosene hadry a oslintane hračky… Já párkrát něco takového obdržela a letělo to doma do popelnice. Jinak mlátit dítě bych si nenechala, ty brýle jsou teda buď rozbitý nebo ne. Už bych ji řekla, že ji nepotřebuju.

tak asi je to nějaká socka, když si půjčuje peníze

Bubla Bůčková
Kelišová 7097 příspěvků 25.06.19 16:25
@Kaileee píše:
tak asi je to nějaká socka, když si půjčuje peníze

Hlavně nějaká koza, děti od ní pryč…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama