Zaplo, dluh, co dál

Anonymní
14.4.20 17:58

Zaplo, dluh, co dál

Dobrý večer, dostala jsem se do blbý situace. Dlužím u zapla 15000kc a už nemám ani peníze na prodloužení splátky, což je 3000.Co se bude dít dal, když už jsem po splatnosti? Chtěla jsem se s nimi domluvit na splátkovem kalendáři ale to prý nelze. Nemám kde si půjčit, rodina, přátelé.. Jsem fakt na dně, mám 3 děti, díky za případnou řadu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8815
14.4.20 18:05

Exekuce? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
14.4.20 18:07

Posli c. Uctu tady ti holky rady prispejou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4317
14.4.20 18:10

Ale prd exekuce. Budou te vymáhat a na splátkách se snad nakonec domluvíte. Prostě se sanaž ty peníze dát dohromada nebo pokud nejsi v registru ještě jako neplatič jdi do banky pro normální uver co můžeš splácet a tím to zaplať to nejlepší. A hlavně to už splacej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 18:12
@Leviatan píše:
Ale prd exekuce. Budou te vymáhat a na splátkách se snad nakonec domluvíte. Prostě se sanaž ty peníze dát dohromada nebo pokud nejsi v registru ještě jako neplatič jdi do banky pro normální uver co můžeš splácet a tím to zaplať to nejlepší. A hlavně to už splacej.

Jsem na rodičáku, měv bance nepůjčí 😒

• Citovat
  • Nahlásit
3229
14.4.20 18:17
@Anonymní píše:

Tak neco prodej. Osobne by me zajimalo jak nekdo skonci bez rodiny, bez pratel, se 3 detmi na krku, bez prace a po krku v dluzich. Jestli to zas nebude nejaky troll, dneska se to tu jen hemzi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8815
14.4.20 18:18
@Leviatan píše:

Nemá na jednu splátku a ty jí radíš ať si vezme další půjčku ? :roll: :roll: :roll:
Jojo, začátek pekla tak akorát :roll:

@Anonymní píše:

Jenom dobře!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
14.4.20 18:19

Tři děti…To jsi samoživitelka? Nemůžeš poprosit tatínky dětí nebo širší rodinu? Z toho jen tak nevybředneš…co placený sex? Máš na to postavu po třech dětech? Nebo darování krve, plazmy, vajíček - za to je hodně peněz :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
14.4.20 18:19
@Anonymní píše:
Dobrý večer, dostala jsem se do blbý situace. Dlužím u zapla 15000kc a už nemám ani peníze na prodloužení splátky, což je 3000.Co se bude dít dal, když už jsem po splatnosti? Chtěla jsem se s nimi domluvit na splátkovem kalendáři ale to prý nelze. Nemám kde si půjčit, rodina, přátelé.. Jsem fakt na dně, mám 3 děti, díky za případnou řadu.

Tak bude následovat exekuce, obstavení účtu atd.Nebo čekáš, že se Ti složíme na splátku? Chudáci děti, asi to taky odskáčou, jsi nezodpovědná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
14.4.20 18:20

Kolik máš teď zaplatit splátku aby jsi byla vyrovnaná do dalšího měsíce??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4317

@Šmoulice jak to jinak řešit snad by pětistovku splátku měla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Ernais píše:
Tak neco prodej. Osobne by me zajimalo jak nekdo skonci bez rodiny, bez pratel, se 3 detmi na krku, bez prace a po krku v dluzich. Jestli to zas nebude nejaky troll, dneska se to tu jen hemzi :think:

Tak rodiče, peníze nemají navíc, mamka dlouhodobě marodí a nemám kamarádky, jen jednu a teď je její manžel bez práce, kvůli tomu víru, takže ano, může se stát, děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 18:22
@Zlobolka123 píše:
Kolik máš teď zaplatit splátku aby jsi byla vyrovnaná do dalšího měsíce??

3000 tisíce na měsíc, to je to prodloužení

• Citovat
  • Nahlásit
8815
14.4.20 18:22
@Leviatan píše:
@Šmoulice jak to jinak řešit snad by pětistovku splátku měla…

Ať něco třeba prodá! Brát si další půjčku je totální kravina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 18:24

Jako že dáš 3 tisíce za to, že ti prodlouží splácení, ale nic ti ty 3 tisíce z toho dluhu neumáznou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat