Nadmuté miminko zvrací

84
16.12.19 16:23

Zaplynovani a zvracení

Dobry den mam dotaz, maly ma od narození problémy s trávením a ma chronickou zacpu, davam proto forlax na zjemneni stolice ale stejne se skoro bez rourky nevykaka :( navic spatne prdi a i kdyz ma tekutou stolici ty prdiky obcas nevytlaci a pak mi zvraci, vcera jsem mu zkoušela dávat prikrm zeleninku s telecim masem a je nafouknuty a poblinkal se mi a skoro nemuze dýchat ma nafouklé bříško.. davala jsem i hruškovou presnidavku ale nezabralo nemáte nekdo zkušenosti jak pomoci? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10777
16.12.19 16:27
@Migelie píše:
Dobry den mam dotaz, maly ma od narození problémy s trávením a ma chronickou zacpu, davam proto forlax na zjemneni stolice ale stejne se skoro bez rourky nevykaka :( navic spatne prdi a i kdyz ma tekutou stolici ty prdiky obcas nevytlaci a pak mi zvraci, vcera jsem mu zkoušela dávat prikrm zeleninku s telecim masem a je nafouknuty a poblinkal se mi a skoro nemuze dýchat ma nafouklé bříško.. davala jsem i hruškovou presnidavku ale nezabralo nemáte nekdo zkušenosti jak pomoci? :(

Jak „skoro nemůže dýchat“? Pokud ma jakékoli dechové potíže, tak okamžitě do nemocnice. Zrovna tak, pokud má nějak obnormálně nafouklé nebo tvrdé bříško.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
16.12.19 16:32
@ivašot. píše:
Jak „skoro nemůže dýchat“? Pokud ma jakékoli dechové potíže, tak okamžitě do nemocnice. Zrovna tak, pokud má nějak obnormálně nafouklé nebo tvrdé bříško.

No je nafoukly pomohla jsem mu trosku rourkou jak byl nafoukly tak jakoby chrcel jak ho to tlacilo ty plyny :( vnemocnici jsme ob tyden :( vzdycky nás pošlou domu s tim ze je ok:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.12.19 17:20
@Migelie píše:
Dobry den mam dotaz, maly ma od narození problémy s trávením a ma chronickou zacpu, davam proto forlax na zjemneni stolice ale stejne se skoro bez rourky nevykaka :( navic spatne prdi a i kdyz ma tekutou stolici ty prdiky obcas nevytlaci a pak mi zvraci, vcera jsem mu zkoušela dávat prikrm zeleninku s telecim masem a je nafouknuty a poblinkal se mi a skoro nemuze dýchat ma nafouklé bříško.. davala jsem i hruškovou presnidavku ale nezabralo nemáte nekdo zkušenosti jak pomoci? :(

Hruška je zrovna úplně špatně, ta přece způsobuje plynatost!
Zkus švestky, ty vždy naší dceři pomohly se vykakat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
16.12.19 17:21

Jezis aha :(

To ja nevedela o te hrusce me to poradily holky ze jim po tom kakaly :((( achjo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...