Zápočtový list do zaměstnání, jsem na MD

2871
29.5.17 12:18

Zápočtový list do zaměstnání,jsem na RD

Krásný slunecny den, měla bych dotaz. Jsem na rodičovské dovolené, práci do které bych se vrátila po RD nemám, nyní pracuji na DPČ. Nyní se mi naskytla možnost jít pracovat na HPP na zkrácený úvazek. Měla bych prý doložit zápočtový list, ale teď nevím jak to je, když jsem na RD. Můžou po mně chtít zapoctovy list i z té brigády? Tam mi končí smlouva k 30.6.2017,tak nevím jestli mi ho vůbec dřív vystaví. Děkuji moc za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

410
29.5.17 12:35
@Katuskka píše:
Krásný slunecny den, měla bych dotaz. Jsem na rodičovské dovolené, práci do které bych se vrátila po RD nemám, nyní pracuji na DPČ. Nyní se mi naskytla možnost jít pracovat na HPP na zkrácený úvazek. Měla bych prý doložit zápočtový list, ale teď nevím jak to je, když jsem na RD. Můžou po mně chtít zapoctovy list i z té brigády? Tam mi končí smlouva k 30.6.2017,tak nevím jestli mi ho vůbec dřív vystaví. Děkuji moc za radu.

Před nástupem na MD (RD) jsi zaměstaná byla? Pokud ano, tak doložit ten.
Co se týká brigády, z té se zatím nedokládá nic. Zápočtový list se vydává po skončení zaměstnání (brigády). Ta tvoje zatím neskončila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2871
29.5.17 12:39

@mall1976 ano,byla. Byla jsem na nemocenské, mezitím mi pracovní poměr skončil a po ukončení nemocenské mi byl pracovní poměr ukončen a nastoupila jsem na mateřskou. Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama