Zapojení plynového kotle a revize - cena?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paprika.Cervena
Kecalka 137 příspěvků 25.04.18 20:20
Zapojení plynového kotle a revize - cena?

Máme objednaný nový kotel, brzy k nám dorazí, tak budeme poté řešit plynaře, tak bych se chtěla zeptat, zda někdo z vás teď poslední dobou nedával nový plynový kotel, na kolik tak napojení s revizí vyjde? Děkuji moc za odpověď.

Je mi jasné, že každý plyna asi bude mít jinou taxu, ale tak kolik bysme tak měli asi za zapojení počítat, pokud někdo poradí :)

Reakce:
Proto02
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 25.04.18 21:04
@Paprika.Cervena píše:
Máme objednaný nový kotel, brzy k nám dorazí, tak budeme poté řešit plynaře, tak bych se chtěla zeptat, zda někdo z vás teď poslední dobou nedával nový plynový kotel, na kolik tak napojení s revizí vyjde? Děkuji moc za odpověď.Je mi jasné, že každý plyna asi bude mít jinou taxu, ale tak kolik bysme tak měli asi za zapojení počítat, pokud někdo poradí :)

No nám firma - tedy řemeslník namontoval kotel, zajistil revizáka a servisáka, který pak kotel spustí. Revizi jsme měli v ceně díla, servis stál asi 1900 Kč. S tím by ti měl poradit kdo ti to montoval, já nikde nic nesháněla…Nebo jak to myslíš, mám objednaný? Ono jde o to, že jestli si objednáte kotel někde z internetu, tak kdo vám na to udělá revizi, to může být problém.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >