Zapojování otce v péči o dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 23:08
Zapojovani otce v peci o dite

Ahoj, jak se vasi chlapi zapojuji v peci o miminko ( mam na mysli spis o to mensi cca do roka)? Pomahaji vam? Vstavaji k nemu v noci (pokud nekojite)? Popripade nechaji vas treba rano vyspat s tim ze s mimcem vstanou a vy se dospite? Nebo kdyz prijdou z prace, vezmou si mimco a vy mate chvilku pro sebe?

Muj pritel je v tomhle strasne super, strasne mi timhle pomaha, nekdy mi prijde ze to v dnesni dobe uz ani neni normalni kdyz tady vetsinou ctu jak chlap nechava vsechno na zene. Tak sem mu za to nesmirne vdecna :andel:.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 2550 příspěvků 30.12.17 23:15

Buď ráda že ho máš

Yasmina21
Kecalka 451 příspěvků 30.12.17 23:18

Tak můj manžel je také skvělý táta a péči o miminko zvládá perfektně. :hug: Každý den koupe, když přijde z práce tak si s ní hraje, krmí ji z flaštičky (je na UM), přebaluje, chová… :hug: Naše malá spinká celou noc, takže k ní nevstáváme a ráno ji krmím tedy já, protože manžel je už v práci. :kytka:

Heivka
Závislačka 3246 příspěvků 30.12.17 23:18

Můj muž se o synka taky krásně stará od narození, jedinou nevýhodu to má, že v noci ho nevzbudí ani náraz netopýra do okna, natož dětský pláč, takže když jsem potřebovala pomoc v noci, musela jsem ho praštit polštářem nebo nakopnout. :mrgreen:

Rive
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 30.12.17 23:20

Můj manžel je skvělý, děti koupe vlastně jen on, jelikož já nemám odhad na vodu a asi bych je uvařila, přebaluje, převléká, doma uklízí, venčí psa, vaří…myslím, že se o vše dělíme půl na půl a jsem za to strašně ráda a jsem tím rozmazlená, nevím, co bych dělala, kdybych si měla zvykat na jiného muže, krerý by se tak nezapojoval.

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 23:21

@Yasmina21 to se strasne pekne cte, ze i takovy se najdou ne porad vsechno negativni :). Kdyz byl malej uplny miminko, tak sem se samozrejme starala hlavne ja, ale jak je vetsi a je na UM, tak klidne rano vstane a ja si jeste chvilku pospim :srdce: ( v noci teda moc ne, to nema rad doted :lol: ). Koupani ani prevlikani taky moc nema rad, ale i tak mi strasne pomaha ze je proste s nim a ja muzu odpocinout :hug: :hug:

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 23:23

@Rive presne to si taky rikam, koupani by zase nedal on, ale jinak nadobi umyje sam od sebe, vytre, no je to zlato, taky si nedokazu predstavit byt s nekym jinym, kde bych na vsechno byla sama.

elibro
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 30.12.17 23:24

Manžel nepomáhá, ale normálně se stará o svoje děti;). Považuju to za samozřejmost, že se do péče o ně zapojuje, jak to jde - a za nedostatek chlapa, když to nedělá. Zaplať pánbůh, jsme v tom na stejné vlně.

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 23:24

@Heivka ano v noci taky pritel nefunguje :D ja vzhuru pri kazdym pohybu malyho a on si pekne odfukuje, nekdy bych si to s nim rada vymenila, ten klidnej spanek :D

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 23:25

@GabinkaCh Jsem moc rada! :srdce:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 30.12.17 23:26

To se hezky čte :-) My máme termín na začátku března.. Moc se těšíme ;) Tak jsem zvědavá, jak se tatínek bude starat u nás.. ;)

Coconutt
Stálice 52 příspěvků 30.12.17 23:27

Muj manzel se stara stejne jako ja. Vim, ze kdyz ho necham s detma, bude o ne radne postarano. Uspi, vykoupe, prebali, prevlikne, nakrmi, pohraje si, v noci vstane a utisi. No proste vse dela stejne jako ja a nema stim sebemensi problem. Muzi, kteri se nestaraji o sve deti a vse nechavaji na zene, jsou pro me hlupaci a burani.

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 23:27

@elibro ro je sice pravda, ale neznam zrovna moc chlapu co by si libovali v malejch miminkach, takze jsem za to fakt rada, ze muj je takovej, musel se do toho prvne dostat, ale jde mu to krasne :). Asi tomu taky prispelo ze malej je strasne uplakanej, takze kdybych na nej mela byt sama, asi uz by me odvezli :lol:

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 30.12.17 23:30

@Lenyy21 urcite bude, pritel se do toho musel prvne trosku dostat, prebalovani ze zacatku vubec, ale pomalu se do toho dostal :lol:. Je to strasne krasny, kdyz takhle pomaha, to je pak spokojena maminka i miminko :)

elibro
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 30.12.17 23:35

@Krtiinka neříkám, že se to nemusel naučit, jak na něj;). Ale jednak to já taky, a jednak se tomu nevyhýbal. Přebalování, houpání, koupání, hraní - to vůbec. Problém měl jen s delším hlídáním večer… A u druhého už je vidět, že už to bere úplně suverénně;).

Víš co, já si myslím, že chroničtí nestarači se jednak mimin bojí a jednak mají problém asi ještě i jinde… Ano, chlap asi není z mimina naměko tak intenzivně, jako čerstvá matka, ale to opravdu není důvod, aby odmítal měnit plenky :nevim: Já pro tyhle typy moc pochopení a omluv zkrátka nemám.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >