Zapojte se do výzvy: Fit s eMiminem

12853
20.1.20 20:34

Zapojte se do výzvy: Fit s eMiminem

Ahoj,

chtěly byste konečně udělat něco pro sebe, pro svoje zdraví, postavu, sebevědomí… Nejste v tom samy, i my jsme si v kanceláři uspořádaly lednovou výzvu. Ale pak jsme si řekly, proč to nerozšířit rovnou i tady na eMiminu.

Možná se i vy toužíte vrátit do formy po porodu, možná zas obléknout svoje oblíbené šaty, nebo prostě být jen se sebou spokojená.

Pojďte se vzájemně podpořit, radit si s recepty na zdravé svačinky, sdílet tipy na cvičení a hlavně se MOTIVOVAT.

Přidejte se – napište příspěvek, čeho byste chtěly dosáhnout, klidně si dejte i malé cíle :andel:

Pro zapojené uživatelky jsme si připravili skvělé ceny, které postupně budeme prozrazovat, během prvních týdnu oceníme několik nejaktivnějších z vás, kterým pošleme 30denní jídelníček od značky Prodietix.

My do toho půjdeme s Vámi a doufáme, že pomůžou i naše patronky. :mavam:

Hezký den,

Dája, Naty, Iva a Terka :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3331
20.1.20 20:37

Jeee to je skvělé. Já se snažím dostat do váhové relace před dětmi. No z 85 kilo bych se ráda dostala na 65 kilo. Dala jsem si na to rok tka uvidíme. Ale přiznávám že to je tedy něco. :roll:
:mavam: Alena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
20.1.20 20:38

Jéé taky bych se přidala, když bych už nezhubla jak chci tak aspoň bych chtěla jíst zdravěji a pak to poshazovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2951
20.1.20 20:39

Takze kdyz tu okopiruju pul internetu se zdravyma receptama, tak dostanu jidelnicek na 30dni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3118
20.1.20 20:40

Taky se přidávám. Z 88 chci na 70kg zatím. Zatím si hlídám jídlo. Zkouším i recepty z low carb, ale nechci to dodržovat plně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12853
20.1.20 20:41

@Cenarius No, my si to myslím nějak pohlídáme :) Aktivitu, užitečnost… Ale díky za podnět, to mě ani nenapadlo, že by někdo zrovna v tomhle podváděl.

Hezký den, Iva :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 20:41

No, tak to je výzva. Můj cil je 30 kg dolů. Do prazdnin aspoň 10. Což by mohl byt cíl reálný. Diky za výzvu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12853
20.1.20 20:44

@mofiz Super cíl. Rok si myslím bude stačit, nejhorší je začátek.

Přiznám se, že mě by neuškodilo takových 5 kg, mám doma manžela sportovce a jemu to stárnutí k tomu jaksi sluší :think:

Pro mě je nejhorší večer, kdy se vrátím z práce, školy, nákupu, procházky a pak se ještě jakž takž vybičuju ke kvalitní večeři, ale co se děje potom :roll: Nevím, jak tomu vyjídání zabránit… Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12853
20.1.20 20:47

@Nikky121 @xjuklickova @Veru1987

Holky, to je perfektní.

Máte někoho jako motivaci, kdo vás inspiruje ke cvičení? Někoho, kdo třeba změnil svoje tělo?

Vybavuju si před několika lety Kristinu Čechovou, která měla blog mojetelo – vím, že se tenkrát té její výzvy účastnilo opravdu hodně maminek, dokonce i z eMimča :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 20:49

Tak můj cíl je z 57,5 na 55kg s tím, že by jsem chtěla celkově zpevnit tělo cvičením. Už jsem začala s lehkým cvičením a určitě má rada je, psát své cíle na každý den a odškrtávat:) Já si zapisuju cviky a každý den si přidám 10:) Takže pokud by se někdo chtěl přidat budu ráda :pankac: :mavam: Začala jsem s 10 dřepama, klikama, výpadama + svižný 10 min cvičení. Pokud můžu doporučit najděte si na internetu HIIT :). Vynechávám úplně sladké, což byl pro mě docela oříšek. A dostatečný pitný režim. Každý den se snažím do práce vyšlapat eskalátory(100 schodů) Jo :lol: začala jsem je počítat abych věděla :dance: Ale někde se začít musí. Tak kdo se přidá do cvičení od 10?

Příspěvek upraven 20.01.20 v 20:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12853
20.1.20 20:52

@Girasole88

Super :palec:

Takže první den 10, druhý den 20 atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3118
20.1.20 20:52
@admin píše:
@Nikky121 @xjuklickova @Veru1987

Holky, to je perfektní.

Máte někoho jako motivaci, kdo vás inspiruje ke cvičení? Někoho, kdo třeba změnil svoje tělo?

Vybavuju si před několika lety Kristinu Čechovou, která měla blog mojetelo – vím, že se tenkrát té její výzvy účastnilo opravdu hodně maminek, dokonce i z eMimča :kytka:

Já ani pořádně neznám nikoho kdo nějak více zhubnul. Ale už se na sebe nemůžu dívat do zrcadla. A ještě se mi zvětšuje velikost oblečení…už mi to vadí. Jsem ještě menší, tak to je o to horší… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 20:53

Prosím anonym, jinak smazat
dala jsem si za cíl nepřesáhnout na váze 160kg, vzhledem k nekontrolovatelnému přibírání budu fakt šťastná

• Nahlásit
  • Citovat
3118
20.1.20 20:54
@Anonymní píše:
Prosím anonym, jinak smazat
dala jsem si za cíl nepřesáhnout na váze 160kg, vzhledem k nekontrolovatelnému přibírání budu fakt šťastná

To už by chtělo řešit s lékaři. To už je zdraví nebezpečné i životu… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 20:55

@admin Přesně tak :) A napsat si sem : Splněno :dance: -Den 1 a další den zase Splněno :dance: - Den 2 atd.. Nebo to můžeme nazvat i nějak jinak:) Nějaký nápad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama