Zapojuje se tatínek dost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 10:25
Zapojuje se tatínek dost?

Prosím anonym, chodí sem i manželova sestra…jinak smazat.

Narodilo se nám první miminko, za chvíli mu bude měsíc. Já jsem s ním tradičně doma, manžel chodí do práce, která je časově náročná. Domů chodí každý den v sedm až v osm, jednou týdně spíš později. 2× týdně má sport, tak chodí domů až v deset večer. Někdy dělá i o víkendu, nebo přijde domů a stejně večer dělá ještě něco do práce.

Jde mi o to, že se moc nestará o malého. Když je klidný a nepláče, tak na něj zacvrliká a to je vše. Když mu řeknu, aby ho pochoval, že se chci vysprchovat, přebalil atd., tak to udělá, ale kolikrát má řeči „co zase chci…“ Vysloveně mu vadí, když malý pláče, bohužel u něj v náručí pláče víc než u mně. Čekala jsem nějakou vlastní aktivitu, třeba že se nabídne sám, že malého pochová, pomazlí, bude koupat. Ale dokud si neřeknu, tak nic.

Doma přitom dělá hodně, pořád mi tvrdí, že můžu být ráda, že mám spoustu času na malého. Jenže já bych byla radši, kdyby se věnoval spíš jemu než praní :nevim: Hormony, nebo co myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 08.02.18 10:30
@Anonymní píše:

Narodilo se nám první miminko, za chvíli mu bude měsíc. Já jsem s ním tradičně doma, manžel chodí do práce, která je časově náročná. Domů chodí každý den v sedm až v osm, jednou týdně spíš později. 2× týdně má sport, tak chodí domů až v deset večer. Někdy dělá i o víkendu, nebo přijde domů a stejně večer dělá ještě něco do práce.

Jde mi o to, že se moc nestará o malého. Když je klidný a nepláče, tak na něj zacvrliká a to je vše. Když mu řeknu, aby ho pochoval, že se chci vysprchovat, přebalil atd., tak to udělá, ale kolikrát má řeči „co zase chci…“ Vysloveně mu vadí, když malý pláče, bohužel u něj v náručí pláče víc než u mně. Čekala jsem nějakou vlastní aktivitu, třeba že se nabídne sám, že malého pochová, pomazlí, bude koupat. Ale dokud si neřeknu, tak nic.

Doma přitom dělá hodně, pořád mi tvrdí, že můžu být ráda, že mám spoustu času na malého. Jenže já bych byla radši, kdyby se věnoval spíš jemu než praní :nevim: Hormony, nebo co myslíte?

ježíš, dítě má měsíc… když se chceš vysprchovat, tak může ležet v postýlce, ne? Vidím to na ty hormony… píšeš, že má náročnou práci, chodí domů až večer a ještě že doma toho dělá taky hodně… tak si toho važ… měsíční dítě stejně nejvíc jí a spí, tam na nějaké to věnování od otce prostoru moc není… na to bude čas, až bude dítě větší… teď bych zůstala u toho, že máš prostor pro dítě ty a manžel zastane jiné práce…

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 08.02.18 10:36

K nadpisu - zapojuje se dost.

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5582 příspěvků 08.02.18 10:37

Využijte otcovskou, pokud má nárok. Třeba mu ten týden pomůže se se synem sblížit..třeba teď neví pořádně co a jak.

Příspěvek upraven 08.02.18 v 10:37

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 08.02.18 10:37

Ne každýho chlapa berou malý mimina. Až bude větší budou si víc rozumět. Ale je teda dost málo doma, to by mi zase vadilo, že netrávíme čas spolu

elinka90
Závislačka 2540 příspěvků 08.02.18 10:38

Manžel teda chodil s kočárkem. Vypadl třeba i na 2 hodiny ven, ale je časteji doma než tvůj muž

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 08.02.18 10:38

Jsou to hormony :),ale to nevadi, tim sme si myslim prošly, skoro všechny. Ti chlapi to tak neberou, muj chlap si začal dceru pořádně uzivat az ted (8m) :lol: kdyz je sní uz sranda. Za dobu co ji mame ji prebalil 3× a to jen kdyz byla pocurana :mrgreen:,je ale fakt, te od zacatku ji koupe jen manžel :-)..Tak se snim zkus nejak rozumně domluvit, ale nech to az po 6ti nedělí :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 10:39

@Regina Hero Malý trpí na prdíky, hlavně večer. Nechci ho nechat jen tak hystericky řvát, když musím odběhnout, tak jsem to myslela.

dickys
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 08.02.18 10:39

Ne každý otec je uneseny z miminka. Kor jestli se vrací takhle pozdě, asi toho má taky dost. Mně by to taky vadilo, byla jsem ráda za každou příležitost, když si muž malou vzal a já měla chvilku „klidu“ :)

Mondousek
Kecalka 268 příspěvků 08.02.18 10:40

Taky myslím, že se zapojuje dost, pokud například pere, to se moc nevidí. Zvlášť když má tak náročnou práci. No a že není poprděnej z měsíčního mimina není nic neobvyklého, chlapi si najdou cestu k dítěti spíš později. Buď ráda, co máš doma, užívej mimča, když můžeš…a snaž se muže zbytečně neotrávit přehnanejma nárokama…

Minnie95
Povídálka 34 příspěvků 08.02.18 10:43
@Anonymní píše:

Musíš pochopit i to že když prijde domu z prace je určite vyčerpaný, unaveny. Ty jsi celej den doma nemusis nic delat jen nakojit, prebalit, uspat, pohrat se a neco doma udelat. Nemůžeš po nem chtit aby jeste delal to i to uz to ze jde dat prat veci je od neho hezke. Kdyz se chces osprchovat a jsi sama doma skus dat mimco do autosedacky a ať na tebe kouka. Ja to resila tak a mam 5 mesicni holcicku. Ze zacatku taky plakala pri nem ale to se neboj, malej byt v tebe 9 mesicu chce citit tebe protoze je na tebe zvyklej. Teď se naše malinká podíva na tatinka a je z neho celá hotová je to jeji láska ;) :srdce: :srdce: :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 10:46

@Minnie95 Zase taková pohoda to není, jsem na všechno sama a malý často pláče :nevim: Manžel sám přiznal že si nedovede představit být s ním takhle doma pořád v kuse. Miminko mám ráda a zatím si asi nepotřebuju ani odpočinout, ale mrzí mě, když se mu skoro „vyhýbá“.

Veverko
Kecalka 273 příspěvků 08.02.18 10:47

Myslim, ze to jeste nemas s chlapem spatne, tak to zatim nekaz nejakym dusnem mezi vami :) Miminko ma teprve mesic, tys jeste v sestinedeli, to je narocne obdobi a vse se bude casem lepsit ( i to pocasi venku ) Cim bude starsi dite, tim k nemu bude mit tata bliz, muzi to tak maji.

Mondousek
Kecalka 268 příspěvků 08.02.18 10:50

Ale abych se tě taky zastala, 5 minut pohlídat kvůli sprše by měla být samozřejmost a chápu, že je to s brečícím mimčem celý den sama náročné. Zkus to vydržet, za chvilku povyrostě a bude to lepší. :kytka: Dřív z práce asi chodit nemůže, že?

hani28
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 08.02.18 10:51

No tak to muj manzel je asi vyjimka, ale nadseny z male byl uz od mimca. Dela na smeny, taky prijde po nocni unaveny, ale ze by si kvuli toho mel male nevsimat a nepochovat si ji apod. 8o od mala prebaloval, krmil a vse. Proc by se mela zakladatelka spokojit s tim, ze pere? Hodit pradlo do pracky a zmacknout cudlik neni umeni ani zadna zasluha, spis by mel budovat vztah s potomkem, kdyz uz je doma, coz moc neni.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >